ГУРЗУФ СПОРТИВНИЙ.

ГУРЗУФ СПОРТИВНИЙ.


   2 октября 2009     1690
Другий рік поспіль жіноча команда ветеранів волейболу нашого міста брала участь у змаганнях з волейболу Ш літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту та Кубка України 2009 року серед ветеранів.
Метою цих змагань є пропаганда здорового способу життя серед населення, стимулювання занять волейболом серед осіб середнього і старшого віку як засобу збереження здоров'я, інтелектуальної і фізичної активності у зрілому віці, а також відбір збірної команди для участі у VII Всесвітніх іграх ветеранів.


Організаторами змагань є Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту, Національний олімпійський комітет України, Федерація волейболу України та Асоціація ветеранів волейболу України.

Змагання проводяться серед ветеранів у 10 вікових категоріях (номінаціях):
в 6-х - у чоловіків; 40+,45+,50+,55+,60+,65+; в 4-х - у жінок: 35+,40+,45+,50+.
Фінальний турнір проводився з 12 по 23 вересня 2009 року на спортивних майданчиках санаторію «Гурзуфський» в смт.Гурзуф Ялтинського р-ну АР Крим в 2-і зміни.

Взагалі на ці змагання приїхали 99 команд з різних міст України. В склад команди м.Новомосковська входили такі ветерани спорту: Т. Азюковська , Л. Снєсарь, Л. Ришкова, І. Козачина, І. Корнієнко, Т. Солярова, В. Котова. У яскравій боротьбі наша команда зайняла 6-е місце в своїй номінації.

Висловлюємо велику подяку нашим землякам за фінансову допомогу, без якої ми б не потрапили на ці змагання. Бажаємо їм міцного здоров'я, великих здобутків, людського щастя.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

Т. Азюковська, капітан команди ветеранів волейболу

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56