Наші найкращі

Наші найкращі


   4 февраля 2010     1615
У Новомосковську, в спортивному залі ДЮСШ з 22 по 24 лютого пройшов традиційний турнір дитячих команд з футзалу пам’яті А. Сучкова. Юні футболісти з Дніпропетровська, Синельникова, Дніпродзержинська, Магдалинівки, Новомосковська та Новомосковського району змагалися у трьох вікових групах – 1997, 1998 та 1999-2000 р.н.

Під час відкриття турніру перед учасниками змагань виступив С. Федорченко, заступник директора ДЮСШ, який розповів про бойовий шлях О. Сучкова. Голова оргкомітету Т. Шевцова привітала хлопців з успіхами і побажала нових досягнень у спорті. Виступили також і батьки юних футболістів, які подякували тренерам Новомосковської ДЮСШ А. Сігеєву та В. Ягодці за якісну підготовку спортсменів до змагань.

У молодшій групі поза конкуренцією була команда Новомосковської ДЮСШ, яка обіграла усіх однолітків і посіла перше місце. Кращим на спортивному майданчику було визнано новомосковця Артема Білого.

У середній віковій групі до останнього матчу доля першого місця була невизначена. В підсумку зустріч між Новомосковською ДЮСШ та ФК «Інтер» (Дніпропетровськ) закінчилась з рахунком 4:3 на користь наших хлопців. Кращим гравцем було визнано нашого Едуарда Свинобоя.

У страшій групі у фіналі ФК «Інтер» (Дніпропетровськ) обіграв новомосковців з рахунком 3:1, в результаті чого нашим футболістам дісталось друге місце. Тут кращим став Олександр Піскун.
Усі команди-призери та переможці отримали подарунки.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

С. Федорченко, заступник директора ДЮСШ

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    56