Податок на нерухомість - 2014

Податок на нерухомість - 2014


   17 февраля 2014     1644
Верховна Рада України минулого року вирішила більше не переносити дату, коли набуває чинності новий податок на нерухомість. Остання причина для перенесення зникла: був введений в дію Державний реєстр пpав на нерухоме майно. Таким чином 2014-й став роком започаткування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Відповідно до норм Податкового кодексу України, цей податок будуть сплачувати не всі власники, а лише ті, які володіють «зайвими» квадратними метрами.

В той же час, у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири та житлового будинку, у тому числі їх часток, власникам різних обєктів житлової нерухомості треба взяти до уваги, що сплачувати податок - 1% від мінімальної заробітної плати, вони будуть за умови, якщо житлова площа обєктів нерухомості перевищує 370 кв. метрів.
У разі перевищення 740 кв. метрів - ставка вже становитиме 2,7%.

Таким чином з метою збільшення надходжень до місцевого бюджету та якісного формування реєстру платників податку на нерухомість Новомосковська ОДПІ звертається з проханням до мешканців міста та району, вчасно надавати інформацію про власників житлової нерухомості, які здають в оренду обєкти нерухомості квартири та житлові будинки. Тобто, використовують власну нерухомість з метою одержання доходів.

Звертатися можна за телефоном 7-70-92 або кабінет 107 Новомосковської податкової інспекції.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

ТРК Самарь

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è