Напад на памятник Леніна

Напад на памятник Леніна


   25 февраля 2014     2409
Після знесення памятника В.І. Леніну в Дніпропетровську по Новомосковську також прокотилися чутки можливого руйнування скульптурної споруди. 22 лютого, близько 17-ї години біля памятника вже зібралося кілька сотень людей, здебільшого просто як то кажуть - зіваки.

Приблизно в той же час, як повідомляє інформаційний портал НМСК, секретар Новомосковської комуністичної партії, Аркадій Шипко, звернувся до мера міста, Сергія Мороза, с заявою на дозвіл демонтувати памятник Леніну і передати його на збереження до КПУ, на що очільник міста разом з депутатами, після проведеної термінової наради у виконкомі, погодилися і прийняли відповідне рішення.

За словами Сергія Анатолійовича, демонтаж памятника вирішили перенести на наступний день, через те, що робота на автокрані в умовах натовпу людей було б порушенням всіх можливих норм забезпечення життєбезпеки громадян. Не дивлячись, на цю заяву натовп на площі Леніна не розійшовся. До пізнього вечора продовжували лунати викрики типу: «Слава Україні Героям Слава», «Фашистам смерть», що ясно давало зрозуміти думки з цього приводу кардинально розділилися.

Хвиля знесень постаментів з одним із вождів світового пролетаріату прокотилася по всій Україні, памятники або акуратно демонтують або розбивають вщент. Доля Новомосковського Леніна залишається поки що невідомою.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 2)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

ТРК Самарь

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è