Другий етап конкурсу Кращий читач року

Другий етап конкурсу Кращий читач року


   18 марта 2014     1098
Учні шостих, сьомих та восьмих класів змагалися за «путівки», спочатку до Дніпропетровська, де відбудеться 3 тур конкурсу, а потім і до Львова, де і буде визначено переможця дитячого фестивалю «Кращий читач року».

В основі другого етапу конкурсу лежала вікторина. Учні мали відповісти на питання повязані з переліком книг, які вони мусили прочитати заздалегідь. По закінченню вікторини, наша знімальна група поспілкувалися з кількома учасниками конкурсу.

Журі вікторини якомога найобєктивніше оцінювало роботи учасників. Серед учнів шостих, сьомих і восьмих класів було обрано по три найкращі роботи. Переможцям подарували книги, а також шанс показати себе в області. Про те які враження отримали журі, під час перегляду робіт, нам розповіла заступник директора по роботі з дітьми Централізованої Бібліотечної Системи, Лідія Журавель.

Метою проведеного конкурсу є заохочування молодшого покоління до отримання різнобічних знань, привести до яких дітей можуть книги. Лідія Олександрівна відмітила, що серед дітлахів, з кожним роком все нижче падає рівень читання, саме тому дорослі і намагаються привити в них любов до книги, книги друкованої, а не електронної, книги яку можна пригорнути до серця. Тож, читаймо, навчаймося та книг не цураймося.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

ТРК Самарь

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è