Епідемія на порозі

Епідемія на порозі


   9 ноября 2009     2075
Третього жовтня у залі Новомосковської районної ради було скликано колегію у зв'язку з надзвичайним станом, введеним у дев'яти областях України. Перед присутніми виступали представники влади та головний санітарний лікар району С. Плачков. Було розроблено ряд попереджувальних заходів, основна мета яких - не допустити розповсюдження інфекції у районі.

Голова районної держадміністрації І. Гуртовий звернувся до новомосковців.

- У нашому районі епідеміологічний поріг поки що не перевищено, ситуація контрольована. На сьогодні зафіксовано один випадок вірусного захворювання у мешканки Тернопільщини, яка прибула у селище Гвардійське.
Районною владою вживаються усі заходи по недопущенню розповсюдження вірусної інфекції, з 2 листопада введено карантин у всіх навчальних та дошкільних закладах. На три тижні заборонено проведення усіх культурно-масових заходів. Я звертаюсь до всіх політичних партій з проханням утриматись від проведення масових агітаційних заходів на цей термін. У районній пресі буде надруковано всю необхідну інформацію про інфекцію. Згідно постанови Кабміну районна влада сьогодні закуповує і отримує всі необхідні ліки і засоби індивідуального захисту. Ми намагатимемось мінімізувати наслідки інфекційних хвороб.

Поки що епідеміологічний поріг не перевищено - за рік в середньому від пульмонологічних завхворювань вмирає 5 тисяч українців. Зараз цифри тримаються у межах статистичних даних, але факт одночасної смерті багатьох людей змушує замислитись і виробити стратегію для боротьби з можливою небезпекою. Згідно медичних розрахунків, пік епідемії в нашому регіоні очікується через три тижні.

- Не слід ставитися до ситуації з недовірою, адже все, з чим звертаються до нас лікарі і посадовці через ЗМІ - правда, - зазначив головний районний лікар. - Лише в Дніпропетровській області офіційно зареєстровано більше 20 тисяч хворих на всі штами грипу (без урахування свинячого). Третина з них - маленькі діти, ще третина - вагітні жінки.

- Проте головне - не панікувати - запевнив присутніх С. Плачков. - Адже паніка, острах перед можливою хворобою негативно впливають на імунітет, який захищає людський організм від усіх хвороб.


На сайте работает система проверки ошибок. Обнаружив неточность в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter.


(голосов: 1)


Хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий Новомосковска? Подпишитесь на рассылку обновлений!

А. Чиндрова

Возможно Вам будут интересны и эти новости


  • æ
  • é
  • ä
  • è
    55