Гімназист – це звучить гордо

Перше вересня – урочистий день для кожного з нас. Якщо навіть і немає у родині учнів чи студентів, при виді святково одягнених школярів стискається серце від власних спогадів. Адже шкільні роки – це щаслива пора дитинства, юності, найкращих щемких згадок.

Як і кожного року, з самого ранку в усіх новомосковських школах продзвенів шкільний дзвінок – і більше шести тисяч школярів знову сіли за парти.

Для учнівського та педагогічного колективу ЗОШ №3 цей навчальний рік – особливий, бо школа починає його у новому статусі гімназії. Тож віднині учні гордо носитимуть звання гімназистів.

Як і належить, з нагоди свята до школярів завітала велика кількість гостей, які прийшли привітати велику шкільну родину.

– Цьогоріч у місті навчатиметься більше 6,5 тисяч учнів, з них 630 – первачки, сказала, звертаючись до присутніх, заступник міського голови з соціальних питань Н. Тихонова, назвавши перше вересня всенародним святом, пам'ятним для кожного.

Гімназист - це звучить гордоПривітав гімназистів із днем Знань і голова громадської організації «За чисте місто» Д. Глущенко, який вже давно є бажаним гостем у цій школі. Дмитро Олександрович побажав учням цеглинка за цеглинкою будувати фундамент свого майбутнього, тим паче, що педагогічний колектив спрямовує всі зусилля, щоб учні, виходячи зі школи, мали необхідний багаж знань. Щирі вітання отримала гімназія і від помічника-консультанта народного депутата від партії БЮТ Є. Сігала.

Особливим був цей день і для директора школи, який разом з колективом доклав чимало зусиль, щоб школа стала гімназією.

– Кожна дитина, незалежно від того, де вона проживає, повинна мати рівний доступ до якісної освіти, – каже директор гімназії Володимир Миколайович Ситник. Сторічний ювілей ми зустрічаємо в умовах не гірших, ніж у таких містах як Київ чи Дніпропетровськ. У нас є мережа Інтернет, а комп'ютерна підготовка починається вже з другого класу. У гімназії вивчають дві іноземні мови, ведеться якісне викладання природничих наук, є можливість вивчати рідну українську мову у малих групах. Цього року наш навчальний заклад поповнився 40-а першокласниками. При гімназії діє початкова школа, ми маємо поповнену бібліотеку, оновлені класні кімнати. За програмою міської влади «Шкільна парта» та завдячуючи благодійникам, яких хочеться швидше назвати нашими друзями, класи поповнились партами – окремими місцями для кожного учня. Хочеться вклонитися Д. Глущенку, С. Морозу, В. Залуніну, висловити подяку батьківському комітету школи, завдяки яким у нас з'явилась нова лабораторія фізики, хімії, обладнано кабінет біології. У стані монтажу знаходиться мультимедійний клас. Тож 100-річчя школи нам є з чим зустрічати.

Єдине, що нам залишилось зробити, це закінчити ремонт у спортзалі. Звертаємось і до влади, і до всіх небайдужих людей з проханням допомогти нам у цьому. Потрібно 250 тисяч гривень, аби хоча б через два місяці діти змогли займатись спортом.

Але сьогодні свято, і настрій дітей підкріплений новим званням, тож у гімназистів тепер є всі можливості розвивати свої здібності у гімназії №3 Новомосковської міської ради.

Источник: Записала Т. Харківських

Можливо, Вам буде цікаво

By