Спеціально для сина – нова машина

Навіть не сподівались Наталка та Віталій Носенки на такий подарунок до дня народження сина Павлика, який припав на 24 серпня. Молода пара стала тими щасливцями, які у День Незалежності отримали від партії Громада автівку.

Ключі від такого необхідного засобу пересування просто біля пологового будинку родині кулебівців вручив 28 серпня заступник голови партії Іван Лазаренко. – Ми виступили з ініціативою проведення акції, спрямованої на підвищення народжуваності у нашій країні, – сказав І. Лазаренко.

Про демографічну кризу, яка панує зараз в країні, присутнім на святі нагадала і С. Коротич, головний гінеколог міста Новомосковська. – У 2007 році в Новомосковську народилося 803 дитини, а померло 1132 людини.

За останні п'ять років на 5% зменшилась кількість жінок дітородного віку, – озвучила невеселі дані Світлана Єгорівна. – Тому, проводячи цю акцію, ми закликаємо владу, депутатів, партійні організації та підприємців міста звернути увагу на демографічну проблему. Необхідно сприяти тому, щоб щороку кількість немовлят зростала. А для цього, звісно, потрібно заохочувати молоді сім'ї.

Легковик Жигулі 2107, який громадівці презентували Наталці та Віталію, – справді чудовий заохочувальний подарунок – уся родина прийшла привітати молодих тата і маму. Також подарунок від міської влади вручив Носенкам і перший заступник голови М. Головко.

Але як би там не було, найкращим подарунком для Наталки і Віталія та й для всієї новомосковської громади стало народження сина. Маленький новомосковець народився зростом 50 см і вагою 4100 гр.! Вітаємо родину з богатирем і бажаємо безпечної дороги на новенькій “сімці”!

Источник: А. Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By