Наркоділки понесли великі втрати

40 кущів коноплі загальною вагою 107 кг та 1,7 кг сушеної коноплі (яка за цінами чорного ринку коштує майже 50 000 гривень) вилучені працівниками ВБНОН Новомосковського міськвідділу міліції на території Новомосковського району 09 вересня 2008 року.

Раніше засуджений за статтею 309 КК України (незаконне зберігання наркотичних засобів) до умовного покарання мешканець Новомосковська не зупинився на досягнутому та, «обравши» професію агронома, розпочав шукати місце для культивації «рідкісної рослини» – коноплі. Через знайомого йому вдалося зняти кімнату у 50-річної мешканки села Гнатівка, де за проживання з травня по жовтень він пообіцяв заплатити господині 1000 євро. Остання погодилася, навіть діляночку землі надала для вирощування якоїсь диво-рослини. На цій діляночці і вирощував «агроном» коноплю. Але врожай збирали вже правоохоронці.

Отримавши оперативну інформацію щодо вирощування нарковмісткої рослини, Новомосковські БНОНівці підготували матеріали на проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання довірливої господині в селі Гнатівка та виїхали з оперативною групою на затримання наркоділка. При проведенні обшуку на земельній ділянці був виявлений незаконний посів коноплі в кількості 40 кущів загальною вагою 107 кг, що в перерахунку на суху вагу складає 21,4 кг, а на горищі будинку – 1,7 кг сушеної коноплі, а це загалом близько 23100 «косяків» (цигарок, в яких замість тютюну міститься замість конопля).

Для усвідомлення такої масштабності зауважимо, що цієї кількості зілля вистачило б на кожного шостого мешканця Новомосковщини. А це долі наших дітей, рідних, близьких.

Будьте пильні та небайдужі, це справа кожного з нас. «Телефон довіри»: 38-04-85.

Источник: Т. Попова, майор міліції

Возможно Вам будет интересно

От