“Кубок Присамар*я” – рок-н-рол живий…

25 жовтня Новомосковськ зустрічав учасників всеукраїнського турніру ”Кубок Присамар'я» з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі. Фестиваль у нашому місті проходить вже вп'яте. Представники колективів з Новомосковська, Харкова, Дніпропетровська, Полтави і Павлограда змагалися за першість у своїй віковій категорії.

З самого ранку у палаці культури Металургів лунали запальні ритми рок-н-ролу. Учасники з п'яти міст України змагалися у відбірному турі, адже участь у фіналі мали взяти лише найкращі. Результат багатоденних тренувань кожна пара намагалася продемонструвати по-своєму: бездоганною технікою, акробатичними підтримками, яскравими костюмами, індивідуальним баченням виконання рок-н-ролу.

Пари-переможці поєднали у своїх виступах усі зазначені якості. Протягом дня тренери та батьки усіляко підтримували учасників. А останні, в свою чергу, весь час віддавали підготовці до виступу: тренувалися у коридорах та залах, робили зачіски та макіяж, готували костюми і знову тренувалися.

Фінал турніру розпочався пізніше запланованого, але напруження від цього лише зростало. Офіційна частина турніру почалася з кола пошани у виконанні всіх учасників та представлення судейської ради. Вже на початку змагання усі колективи отримали солодкі подарунки від спонсорів заходу та почесних гостей. Ними стали Н. Тихонова, – заступник міського голови з соціально-культурних питань і Т. Шевцова, – голова спорткомітету міськвиконкому.

Змагання проводилося у рамках п'яти категорій: дебютанти, діти, юнаки, юніори та бугі-клас. «Квиток» до фіналу отримали понад двадцять пар. Свою майстерність вони демонстрували незважаючи на низьку температуру повітря у залі та проблеми із музичною технікою. Приємним сюрпризом для глядачів стали позапрограмні номери: Валентин Піщаний та Зоряна Литвиненко (вихованці клубу «Альбатрос» м. Новомосковськ) продемонстрували можливості рок-н-ролу в армійських умовах; Владислав Гуменюк та Вікторія Панова (клуб «Рапід», м. Харків) виконали хіп-хоп; спортивний клуб «Енерджайзер» (м. Павлоград) та зразковий колектив естрадного танцю «Грація» (м. Новомосковськ) подарували свої танцювальні композиції.

"Кубок Присамар*я" - рок-н-рол живий…Після завершення основної програми учасники турніру знову з'явилися на сцені для отримання довгоочікуваних нагород. На п'єдестал пошани піднімалися представники з різних міст, у тому числі і міста-господаря. Справжню гордість за новомосковські пари відчувала їх тренер – Ірина Іванівна Єфименко. Адже вихованці клубу «Альбатрос» не лише гідно представили на турнірі наше місто, а й здобули нагороди: Дмитро Кісельов та Карина Кривенко у категорії «Юніори» посіли перше місце, а Андрій Чабаненко та Валерія Нестерук стали третіми серед дебютантів. Також клуб «Альбатрос» у цей день вітали з 10-річчям, а міська федерація рок-н-ролу святкувала своє 5-річчя.

Фінал завершився рок-н-ролом у виконанні всіх учасників турніру. Так добіг кінця цьогорічний турнір, а вже наступного року Новомосковськ знову зустрічатиме гостей, які будуть боротися за можливість отримати свій «Кубок Присамар'я».

Источник: Я. Яцюк

Возможно Вам будет интересно

От