Вулиці міста будуть освітлюватись

Освітлення вулиць нашого міста є однією із найболючіших проблем для городян. Особливо турбує новомосковців тема освітлення з настанням холодів, коли день стає коротким, і повертатися додому дорослим з роботи, а дітям – зі школи доводиться вже у повній темряві. Часто цим користуються злодії, скоюючи ті чи інші злочини. А можна й отримати травму, як це сталося із однією із співробітниць редакції, яка ще й досі лікує травмовану при падінні руку.

Що ж чекає на нас цьогоріч, і чи така вже безнадійна ситуація з освітленням міста, ми попросили відповісти на це питання головного енергетика КП НККП Павла Юрійовича Коішевського.

– На вказаному підприємстві я працюю 2 роки, хоча у енергетиці – з 17 років. Працював на трубному заводі електриком, паралельно здобуваючи професію інженера-енергетика у Дніпропетровському гірничому інституті. Багато років трудився у РЕМі (район електричних мереж), тепер, працюючи в комбінаті комунальних підприємств (О. Громадський) намагаюсь робити все для того, щоб місто виглядало не гірше за будь-який обласний центр України. Тим більше, на сьогодні наша галузь фінансується у достатньому обсязі. Є лише одна проблема – не вистачає кадрів. Але ж робота не може стояти на місці, тому вправляємося удвох з електриком, який працює всього 10 днів на місяць, тобто на півставки. Хоча мене особисто не лякає великий обсяг робіт. Бо коли займаєшся улюбленою справою, то не відчуваєш надлишку навантаження. Крім того, я ж теж живу у Новомосковську, тут ходять до школи мої діти, і я знаю, наскільки важливо, щоб всі – від малого до великого – почувалися комфортно і безпечно не тільки вдень, а й у темний час доби.

Що вже зроблено у плані освітлення – ви можете бачити на вулицях міста. Закінчуємо заміну світильників на енергозберігаючі на вул. Червоноармійській, Українській. Проводимо заміну лампочок на вулиці Шевченка, у найближчих планах – проведемо заміну ліхтарів на вулиці Дзержинського. Паралельно з цим закуповуємо та встановлюємо спеціальні таймери, які регулюють час освітлення, бо вони є вже достатньо зношеними.

Хочеться також довести до відома городян, що планова заміна електролампочок здійснюється не тоді, коли перегоріла одна чи дві, а коли виходить з ладу більшість з них.

Думаю, що новомосковці звернули увагу, що замість звичайних лампочок ми встановлюємо сучасні енергозберігаючі світильники, які відрізняються не тільки більш насиченим жовтим кольором, приємним для зору, а й своєю довговічністю. Ці роботи проводяться у рамках загальноукраїнської програми з енергозбереження.

Для встановлення світильників нового покоління необхідні спеціальні механізми кріплення. Ми замовляємо їх у постачальників, і згодом маємо намір провести повну заміну ліхтарів на всіх вулицях міста.

Хочу повідомити хорошу новину мешканцям вул. З. Білої, де відсутня мережа вечірнього освітлення. Одна з проектних організацій Дніпропетровська готує новий проект, згідно якого тут незабаром також буде

світло.

Найближчим часом будуть замінені на нові ліхтарі по вул. Горького, Островського, В. Ковалівка. Що стосується внутрідворового освітлення, то зараз це питання якось випало, тому що цим займались раніше ЖЕКи, які нині реформовані. Мабуть, тепер цим займатиметься нове комунальне підприємство.

І, нарешті, що стосується таких районів, як Кулебівка, Решкут, Транзитка та ін. Тут освітлення напряму залежить від заключення договорів із КП НККП (О.Громадський) на вивезення сміття. Якщо громадяни дисципліновані і вчасно сплачують за вивіз побутових відходів, то тут у першу чергу робимо освітлення, якщо ж ні… Все залежить від нас самих.

Ми ж, за умови повної комплектації кадрами, намагатимемось зробити все необхідне, аби місто мало належне освітлення.

Користуючись нагодою, хочу запросити на роботу кваліфікованих електриків. Якщо вас зацікавила наша пропозиція, звертайтесь до приймальні за телефоном 7-86-34 або за адресою: вул. Радянська, 26

Источник: Записала Т. Харківських

Можливо, Вам буде цікаво

By