КРИМІНАЛЬНА ХРОНІКА

Батьківство – річ відповідальна. Здавалося б, це добре мають розуміти усі, хто має дітей. Але інколи, коли доля розводить подружжя по різних стежках, піклуватися про малечу доводиться котромусь із них самотужки.

Марині часто бувало скрутно – колишній чоловік грошима не допомагав, тож з донькою Іриною жили як могли. Але врешті-решт терпець урвався – і Марина звернулась до суду. На той час Василь заборгував дружині дві з половиною тисячі гривень – не сплачував аліменти десять місяців. Не так уже й багато, зважаючи на сьогоднішні ціни, вимагали від чоловіка по закону – четверту частину місячного доходу, але не менше 30% від прожиткового мінімуму. Але і на це чолов'яга не спромігся.

У суді Василь свою провину визнав, і навіть дав Марині у рахунок заборгованої суми аж 100 гривень. Але це не врятувало злісного неплатника аліментів від в'язниці – тепер два роки має просидіти за гратами.

***

Олена, мешканка одного із селищ Новомосковського району, повернулась з гостей надвечір. Щось у власному будинку здалося їй незвичайним. Але лише коли Олена зайшла до дитячої кімнати, зрозуміла, в чому річ. У кімнаті був гармидер, шибка вибита, а у залі не вистачало DVD. Міліції, яка прибула на місце події, Олена не вагаючись назвала єдиного підозрюваного – колишнього кума Максима.

Максим недарма мав недобру славу – раніше засуджений, він відбував не один раз покарання за крадіжку. От і того дня, потрапивши в селище, де живе Олена, вирішив навідатись до старої знайомої. Господарки на місці не виявилося, тож Максим скористався вікном для того, щоб потрапити в оселю. А потім, як розказував сам грабіжник правоохоронцям, заснув у кріслі – пиво, випите незадовго до цього, зробило свою справу. А перед тим, як піти, прихопив з собою DVD та 20 дисків, які і продав за кілька хвилин молодикам у сусідньому селищі.

Суд виніс злодієві вирок: 3 роки та 3 місяці позбавлення волі. Чи вартувало це кількох сотень гривень, витрачених на пиво, – хай Максим подумає сам.

***

Cвітлана зазирнула до колишнього співмешканця Володимира вже надвечір, прихопивши з собою пляшку пива. Той разом зі своєю подругою Іриною саме закінчували вечеряти. Світлана присіла до столу – розлили пиво, трохи побалакали. Але розмови не вийшло, колишні співмешканці, як то кажуть, „завелись” – почали пригадувати старі образи, докоряти одне одному. Словом, почалася сварка, яка скінчилась тим, що Світлана хлюпнула пивом Володимиру в обличчя. Чоловік, щоб „розрядити обстановку”, попрямував до зали включити музику.

А на кухні тим часом сталася справжня драма. Жінки пізніше по-різному переповідали причину сварки, але закінчилась вона тим, що Світлана встромила ніж у живіт Ірині. Отримавши тяжке тілесне ушкодження, жінка одразу втратила свідомість, а Світлана втекла. На щастя, Ірину врятували. І тому Світлана отримала лише три роки умовного покарання. Але чим можуть закінчитися наступні походеньки цієї жінки – не скаже навіть суд.

Источник: А. Чиндрова, за Ю. Меюс, помічника Новомосковського міжрайонного прокурора

Возможно Вам будет интересно

От