ГУЛЯЙ, БРАТЕ СТУДЕНТЕ!

Чи не найвеселіше свято року – День студента. Cтуденти усіх факультетів і всіх навчальних закладів в цей день традиційно веселяться по повній програмі, забувши про майбутню сесію, заліки і борги. Ех, гуляй, брате студенте, веселися і святкуй! Навіть у колишніх студентів, які зовсім нещодавно покинули стіни рідної Almer Mater і ще не оговталися від безсонних ночей держіспитів, починає щеміти у серці від того, що душею вони ще у вільному студентстві, а тілом вже належать до зовсім іншого соціального класу. Адже День студента – це свято, яке не знає національностей і віку, це свято, коли на всій нашій неосяжній планеті у цей день святкують і веселяться представники студентської національності.

У кожному із навчальних закладів Новомосковська – свої традиції святкування цього дня. У Металургійному технікумі 14 листопада уся студентська родина зібралась в актовому залі на концертну програму, яку підготували спільними зусиллями викладачі та студенти. Учні продемонстрували свої таланти у співах, акторській майстерності, кращі з кращих отримали грамоти з рук директора В. Васіна, який і поздоровив молодь зі святом: „Скільки б не було людині років, вона зажди буде з радістю згадувати студентські роки. Я вітаю вас зі святом і кожному бажаю оптимізму. Не забувайте своїх друзів – і нехай студентське братство залишиться з вами на довгі роки.”

У кооперативному коледжі економіки і права ім. С. Литвиненка студентcьке свято співпало із Днем самоврядування, яке у коледжі щороку проводиться 17 листопада. Під кінець навчального дня, сповнені незабутніх вражень та у передчутті свята, колежани зібрались у актовій залі. Тут під гучні оплески глядачів продемонстрували свою по-справжньому зіркову майстерність – співали, танцювали, грали, до того ж, активну участь у концертній програмі взяли і самі викладачі. Кращі студенти отримали нагороди та подарунки і щирі слова-настанову від директорки коледжу Л. Піхотіної: „В цей день хотілося б побажати студентам, щоб студентські роки залишили у житті найсвітліші спогади. Щоб отримували задоволення від навчання, досягали успіхів і перемог, щоб стали успішними людьми, які б почувалися щасливими і змогли подолати усі труднощі та з будь-якої ситуації ходили переможцями.”

Можливо, Вам буде цікаво

By