Святковий семінар

19 грудня у нашому відбувся семінар-нарада з міськими головами та головами районних рад області на тему: «Роль та місце органів місцевого самоврядування у розвитку територіальних громад. Взаємодія влади бізнесу». В день, коли православні та католики святкують Богоявлення, В.І.Літвіщенко «давав» майстер-клас з залучення інвестицій у сферу діяльності влади.

Пленарна частина семінару відбулася у залі засідань міськвиконкому. Вступне слово було надано голові обласної ради Ю. Вілкулу, який дав оцінку минулого року та оглядово розповів про наявність проектів, потребують залучення інвестицій.

Щодо питань економічного характеру доповідав начальник головного фінансового управління обласної державної С. Молоков. У ході свого виступу дав оцінку використанню минулорічного бюджету та запропонував розрахунки на 2009 р.

В. Літвіщенко, як господар заходу, привітав присутніх та поділився з ними своїм досвідом співпраці з Aaвниками міського бізнесу. Така взаємодія, за його словами, надзвичайно актуальна зараз, у час, коли через економічну кризу поповнення бюджету, зокрема міського, неможливе без зовнішньої допомоги. Згадав мер чотирирічної давнини, коли запропонував нову систему розбудови міста. Мовляв, тоді його не підтримали, а сьогодні такі результати. Адже у влади та бізнесу мер недоліки не помічає. А ось плюси такої співпраці проілюстрував на прикладі відкриття у Новомосковську заводу з переробки скла, швидкої медичної допомоги та бібліотеки.

В підтримку цих слів для учасників семінару було організовано екскурсію на вищезазначені об’єкти, де було проведено поверхове ознайомлення з зазначеними новобудовами та огляд.

Для вшанування свята учасники відвідали р. Самару, де було здійснено обряд освячення води.

Источник: Яна Яцюк

Можливо, Вам буде цікаво

By