Засідання Ради директорів вищих навчальних закладів

23 жовнтя у приміщенні Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права відбулося засідання Ради директорів вищих навчальних закладів 1-2-го рівнів акредитації Дніпропетровської області.

Директорский корпус представляли 63 навчальні заклади. На засіданні розглядалися найактуальніші питання для всієї системи освіти Украіни.

Також серед основних обговорювалось питання економічної освіти, адже сучасна ринкова економіка диктує свої умови, а на фахівців саме цієї сфери країна сьогодні покладає реальні надії.

Не обійшли увагою й тему створення сучасного методичного забезпечення організації навчального процесу у вишах. Незважаючи на традиційність, цю тему освітяни визначили гостро-актуальною.

Як зазначила директор коледжу Любов Піхотіна, у цього питання є своя особливість, адже в Україні зараз формується інформаційне суспільство, що на сьогоднішній день є серйозною вимогою світової спільноти.

На засіданні було присутньо багато почесних гостей, серед яких і голова правління Дніпропетровської облспоживспілки Ілля Гороховський, який висловив оптимістичні сподівання щодо майбутнього сфери освіти.

Серед важливих питань, які розглядались на засіданні ради директорів, знайшлося місце і для невеличкого екскурсу в історію кооперативного коледжу економіки та права.З ним усіх присутніх гостей ознайомила його голова Любов Піхотіна.

Отже, засідання Ради директорів вищих навчальних закладів відбулося. Подія визначна, і будемо сподіватись на втілення в життя всіх серйозних планів, які на ньому обговрювались.

Можливо, Вам буде цікаво

By