Обстеження жiнок

Обстежування жінок у Новомосковській міській лікарні вийшло на якісно новий рівень – нещодавно жіноча консультація отримала сучасний апарат – калькоскоп, який допомагає у виявленні раку шийки матки.

Такий подарунок жінкам Новомосковська зробив депутат Верховної Ради України від фракції КПУ Сергій Анатолійович Храпов за підтримки колишнього міністра охорони здоров'я, а сьогодні нардепа від фракції КПУ Ю. Гайдара.

– Ще балотуючись до Верховної Ради, я обіцяв, що коли стану народним депутатом, обов'язково допоможу нашій лікарні, – зазначив С. Храпов. Сподіваюсь, що цей апарат допоможе покращити ранню діагностику раку, оскільки всі ми знаємо, як багато жінок страждають від цієї недуги. Подякував депутату за придбання калькоскопу і Ю. Письменний, головний лікар ЦМЛ, який наголосив на тому, що національна Програма здоров'я жінок реалізується тепер і у Новомосковську.

Про те, наскільки важливе впровадження сучасного методу діагностики патологій шийки матки, сказала і С. Коротич, головний акушер-гінеколог міста.

– Придбання калькоскопу – це, перш за все, профілактика раку. Про важливість придбання цієї техніки ми уже говорили з Сергієм Анатолійовичем – і сьогодні ми нарешті її отримали. Тепер ми маємо свій кабінет патології шийки матки, такий апарат настільки необхідний, що це питання у розвинених країнах уже навіть не обговорюється.

Тож запрошуємо жінок нашого міста на обстеження.

Можливо, Вам буде цікаво

By