27 позачергова сесія міськради

12 листопада відбулася 27 позачергова сесія міськради, присвячена в основному земельним питанням. Після прийняття Кабміном постанови № 844 про заборону оплати за процедуру підготовки документації з землеустрою та права не земельну власність міськрада прийняла вже близько 800 заяв городян на безоплатну приватизацію землі.

Відповідно до згаданої постанови Кабміну та регламенту, затвердженого головою Держкомзему, громадяни, бажають безкоштовно оформити державний акт на право власності на земельну ділянку згідно з прийнятим рішенням про приватизацію, подають відповідну заяву до управління (відділу) Держкомзему в районі (місті). Однак подають не самі безпосередньо а через органи місцевого самоврядування, що здійснюють організований прийом та передачу цих заяв до відповідного територіального органу Держкомзему за актами приймання-передачі. Підставою для укладання договору на виготовлення договору на виготовлення технічної документації складання державного акта на право власності на земельну ділянку та договору на виготовлення та державну реєстрацію такого державного акта буде саме заява громадянина до того органу, який укладає такі договори.У випадку, якщо заява буде подана до органу місцевого самоврядування звернена саме до нього, у територіального органу Дерожкомзему не буде підстав для укладання вищезазначених договорів.

Отже відтепер добиватись свого законного права на одержання акта на земельну ділянку простим людям буде значно простіше.

Можливо, Вам буде цікаво

By