м. Новомосковськ: співробітники ДСНС нагадали громадянам правила пожежної безпеки у побуті

13 квітня інспекторським складом Новомосковського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою попередження пожеж у побуті та інших надзвичайних ситуацій, загибелі людей на них, проведено профілактичні бесіди з мешканцями міста Новомосковськ.

У ході відпрацювання рятувальники поспілкувалися із громадянами та розповіли їм основні правила пожежної безпеки у побуті, що допоможуть вберегти житло від пожежі, насамперед: утримувати електричні прилади в справному стані, не перенавантажувати електромережу. Також звернули увагу людей на забороні спалювання сміття та сухої рослинності на присадибних ділянках. Під час заходу наголошували на безпечному дозвіллі дітей, закликали не залишати їх без нагляду, ховати подалі від маленьких сірники, запальнички, свічки, і обов’язково навчати безпечній поведінці у побуті.

Попередили, що у разі небезпеки головне не панікувати, а одразу телефонувати до служби порятунку за телефоном 101, при цьому чітко назвати адресу де виникла пожежа, своє прізвище та вказати що саме горить.

Шановні громадяни! Щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть   своєчасні висновки і будьте уважними та обережними.

photo1681372429-1.jpg

photo1681372429-2.jpg

photo1681372429.jpg

Можливо, Вам буде цікаво

By