КРИМІНАЛЬНИЙ ДУЕТ ЗАТРИМАНИЙ

Розбій – найнебезпечніша форма нападу з метою пограбування, що супроводжується погрозами, насильством, а інколи навіть і вбивством. Подекуди потерпілими стають люди, які не можуть себе захистити. Безглуздо й те, що здобич часто гроша ламаного не варта (невеликі суми грошей, старенькі мобільні телефони й навіть продукти харчування), а от проблем від злочинного посягання і жертвам, і їхнім кривдникам – чимало.

27 серпня цього року до Новомосковського міського відділу звернулась 46-річна мешканка с. Попасне Новомосковського району з заявою про те, що вночі, близько 02.30 до неї додому прийшли 20-річний знайомий зі своїм товаришем, якого вона не знає, і, коли вона відчинила їм вхідні двері, попросили в неї 10 гривень на горілку. Господарка відмовила їм – і тоді молодики влаштували бійку. Потерпіла намагалася захиститися, навіть змогла зачинитися в своєму домі, але п’яні зухвалі чоловіки вибили вхідні двері і дерев’яною палицею, яку знайшли у дворі будинку, стали її нещадно бити, після чого забрали в неї мобільний телефон, однолітрову банку меду і однолітрову банку молока. В результаті побоїв потерпіла отримала тілесні ушкодження у вигляді перелому нижньої щелепи, рваної рани голови та забиття кінцівок і тулуба.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів підозрюваних в той же день було затримано, в них був вилучений мобільний телефон потерпілої. Слідчим відділом Новомосковської міліції порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ст.187 ч.3 КК України (розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення, сховище), обидвох підозрюваних заарештовано, ведеться слідство. Наймовірніше, наступні сім, а може й усі дванадцять років вони проведуть за гратами.

Якими показово каральними не виявлялися б фінали подібних історій у суді, на жаль, кількість послідовників розбійницького стилю життя не зменшується так, як нам того хотілося б. І це залежить від багатьох чинників, вплив на які – справа не одного року. Залишається сподіватися на обачність громадян. Тож, будьте обачними і ніколи не втрачайте пильності!

Источник: Т. Попова, майор міліції - Новомосковский информационный портал

Можливо, Вам буде цікаво

By