Перевірки гральних закладів тривають

У поточному році співробітниками відділу податкової міліції Новомосковської ОДПІ спільно з Новомосковським МВ ГУМВС України, Перещепинським МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області проведено заходи, спрямовані на забезпечення дотримання суб’єктами підприємницької діяльності вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу України».

Перевірками були охоплені територія м.Новомосковська, м.Перещепине, Новомосковського, Магдалинівського районів, смт. Магдалинівки, встановлено 3 факти порушення вимог діючого законодавства.

Один із приватних підприємців організував у приміщенні кафе-бару проведення азартних ігор. За результатами перевірки вилучено 6 гральних автоматів на суму 60 тис.грн.

За результатами перевірки іншого приватного підприємця, який організував у приміщенні клубу проведення азартних ігор, вилучено 13 моніторів та 13 системних блоків на суму 60 тис.грн. У червні цього року за даним фактом відносно приватного підприємця порушено кримінальну справу.

Відносно СПД – фізичної особи, яка у 2010 році організувала проведення азартних ігор, Дніпропетровським окружним адміністративним судом винесено постанову про застосування фінансової санкції у вигляді штрафу в розмірі вісім тисяч мінімальних заробітних плат (7 104 000 грн.) з конфіскацією грального обладнання.

Возможно Вам будет интересно

От