Поліцейські провели відпрацювання селища Кулебівка Новомосковського району

Поліцейські провели відпрацювання селища Кулебівка Новомосковського району.

Для відпрацювання були задіяні 3 наряди груп реагування патрульної поліції, дільничні інспектори поліції та оперативні співробітники Управління карного розшуку.

Під час превентивних заходів 10 липня поліцейські склали 19 адміністративних протоколів та задокументували порушення правил дорожнього руху. Також поліцейські припинили роботу 3-х нелегальних пунктів прийому металобрухту. Під час відпрацювання правоохоронці перевіряли осіб, звільнених з місць позбавлення волі, за якими здійснюється адміністративний нагляд та склали протоколи на осіб, які перебували у публічних місцях в стані алкогольного сп’яніння.

Крім цього, під час відпрацювання працівники управління протидії наркозлочинності провели обшуки за місцем мешкання наркоділків. Встановлено, що 5 осіб налагодили збут наркотичного засобу «опій ацетильований» та психотропної речовини «метамфетамін» на території м. Новомосковська. За місцем їх мешкання відбулися обшуки, в ході яких поліцейські вилучили опій ацетильований, коноплі, метамфетамін, електронні ваги та інші речі. Вилучені наркотичні речовини направлені на експертизу.

Поліцейські провели відпрацювання селища Кулебівка Новомосковського району.

Поліцейські провели відпрацювання селища Кулебівка Новомосковського району.Для відпрацювання були задіяні 3 наряди груп реагування патрульної поліції, дільничні інспектори поліції та оперативні співробітники Управління карного розшуку.Під час превентивних заходів 10 липня поліцейські склали 19 адміністративних протоколів та задокументували порушення правил дорожнього руху. Також поліцейські припинили роботу 3-х нелегальних пунктів прийому металобрухту. Під час відпрацювання правоохоронці перевіряли осіб, звільнених з місць позбавлення волі, за якими здійснюється адміністративний нагляд та склали протоколи на осіб, які перебували у публічних місцях в стані алкогольного сп’яніння.Крім цього, під час відпрацювання працівники управління протидії наркозлочинності провели обшуки за місцем мешкання наркоділків. Встановлено, що 5 осіб налагодили збут наркотичного засобу «опій ацетильований» та психотропної речовини «метамфетамін» на території м. Новомосковська. За місцем їх мешкання відбулися обшуки, в ході яких поліцейські вилучили опій ацетильований, коноплі, метамфетамін, електронні ваги та інші речі. Вилучені наркотичні речовини направлені на експертизу.#поліція #новини Віталій Глуховеря Володимир Богоніс Артем Васицкий Анна Старчевская (Anna Starchevskaya)

Опубліковано Поліція Дніпропетровської області Середа, 10 липня 2019 р.

Можливо, Вам буде цікаво

By