Слідчі святкують та звітують

Минулого тижня, а саме 1 липня, працівники слідчих органів святкували своє професійне свято – День слідства. До цього дня керівництвом слідчого відділу було проведено прес-конференцію для ЗМІ, під час якої міліціонери звітували про результати своєї роботи за 6 місяців 2012 року. Провів зустріч із журналістами виконуючий обов’язки начальника слідчого відділу Новомосковського МВ УМВС України в Дніпропетровській області Ігор Ведмідь. Підполковник розповів про статистику злочинів та стан їх розкриття, а також відповів на запитання запрошених представників ЗМІ.

Згідно прес-релізу, підготовленого помічником начальника відділу по роботі з громадськістю майором міліції Тетяною Поповою, в першому півріччі 2012 року в провадженні слідчого відділення знаходилось 1112 кримінальних справ, з яких 14 – про злочини, вчинені неповнолітніми або за їх участю.

Закінчено провадженням 315 кримінальних справ на 446 епізодів злочинної діяльності, серед яких 12 справ на 18 епізодів, скоєних неповнолітніми або за їх участю.

За звітний період за підозрою в скоєнні тяжких та особливо тяжких злочинів було затримано 73 особи, 50 з яких було заарештовано за постановою Новомосковського міськрайонного суду.

Серед вчинених злочинів, за якими було порушено кримінальні справи:

– 2 умисних вбивства (розкрито);

– 7 тяжких тілесних ушкоджень (розкрито);

– 6 розбійних нападів (розкрито);

– 29 грабежів (18 розкрито);

– 640 крадіжок (140 розкрито);

– 3 випадки хуліганства (розкрито);

– 117 фактів незаконного обігу наркотиків (розкрито), серед яких 34 випадки збуту наркотичних речовин, 4 схиляння до вживання наркотичних засобів, виявлено 8 притонів;

– за фактами дорожньо-транспортних пригод порушено 16 кримінальних справ.

За перше півріччя 2012 року було розкрито та розслідувано 50 злочинів минулих років.

За злочинами, вчиненими у першій половині 2012 року, було спричинено збитків на суму 505 339 гривень, з яких 267 042 гривень було відшкодовано за результатами проведених заходів з боку співробітників слідчого відділу. Крім того, за ухвалою слідчих Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області було накладено арешт на майно обвинувачених на суму 356307 гривень, а в ході проведених обшуків за кримінальними справами було вилучено грошей і цінностей ( для забезпечення відшкодування збитків) на суму 17190 гривень.

Також Ігор Олександрович розповів про стан справ щодо зухвалого побиття молодих людей на території паркової зони, яке сталося весною.

За його словами, на сьогодні затримано троє чоловіків, яких підозрюють у скоєнні цього резонансного злочину. Під час проведення оперативних дій та обшуку помешкань підозрюваних, в них було виявлено та вилучено засоби, за допомогою яких ці громадяни вчинили напад на відпочиваючих.

Пан підполковник стверджує, що перелік вилучених засобів повністю співпадає із переліком знарядь злочину, описаного потерпілими, тому у представників слідства немає жодних сумнівів, що затримано саме тих, кого й розшукували.

Можливо, Вам буде цікаво

By