Операція «ВІЗИТ»

З метою попередження скоєння умисних вбивств та замахів, учинених на побутовому ґрунті, застосування додаткових організаційних та практичних заходів щодо активізації профілактичної роботи з особами, які зловживають спиртними напоями та чинять насильство в сім’ї, а також інформування про роботу дільничних інспекторів міліції протягом січня-лютого поточного року, силами особового складу сектору дільничних інспекторів Новомосковського міського відділу міліції організовано та проводяться профілактичні заходи з відвідування помешкань громадян.

Під час проведення вказаних заходів працівники міліції націлені на отримання iнформацiї стосовно осіб, які ведуть антигромадський спосіб життя i виношують наміри скоїти злочини.

З початку організації проведення заходів працівниками міліції вже виявлено 199 порушень адміністративного законодавства. Складено та направлено до суду адміністративний матеріал за порушення законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом. За участю служби у справах дітей виявлено та зафіксовано 6 фактів невиконання батьками обов’язків з виховання дітей, притягнуто до відповідальності 31 особу за скоєння дрібного хуліганства, виявлено та задокументовано 20 адміністративних правопорушень за вчинення насильства в сім’ї.

Особлива увага під час відвідування громадян приділяється особам похилого віку, підліткам, раніше засудженим, які скоюють насильство в сім’ї, піднаглядним, схильним до вчинення правопорушень у побуті тощо. Важливим фактором поквартирного, подворового обходу є стимулювання населення звертатися за допомогою до міліції. Подальше використання цієї інформації значною мірою сприятиме поліпшенню криміногенної обстановки на території і водночас зміцненню взаємодії між міліцією та населенням.

Звертаємо увагу мешканців міста Новомосковська та Новомосковського району на те, що на кожній дільниці встановлено приймальні дні для населення: вівторок – з 9.00 до 11.00 години, четвер – з 18.00 до 21.00 години, субота – з 10.00 до 13.00 години.

Нагадуємо, що в міськвідділі міліції працює «телефон довіри», за номером якого (38-04-85) ви завжди маєте можливість повідомити важливу інформацію про злочини, які скоєно, або готуються. Телефони чергової частини залишаються незмінними: 102, 7-31-66 або 38-00-67.

Можливо, Вам буде цікаво

By