КОМУ ВІДПОЧИВАТИ, А КОМУ Й ПРАЦЮВАТИ

Останній день кожного року та перші дні наступного року особливо напружені для працівників міліції. Новорічні свята завжди завдають головного болю правоохоронцям – їх святкування ніколи не обходиться застіллям громадян по домівках. Виплескуючись на вулицю, бурхлива народна радість з приводу «нового року та нового щастя», на жаль, нерідко виливається у не зовсім святкові форми: бійки, травми і навіть смертельні випадки. Тож аби таких нещасть було якомога менше, вартові правопорядку й працюють у посиленому режимі.

Нинішньої новорічної ночі в Новомосковську та Новомосковському районі відбувалися масові святкові заходи. Аби святковий настрій громадян нічим не було зіпсовано, їхній спокій охороняли майже 100 працівників міліції.

Головним результатом зусиль, докладених правоохоронцями у ці дні, стало недопущення надзвичайних подій в місті та районі. Робота у «святковому» режимі відзначалась оперативним реагуванням на скоєні злочини та правопорушення.

Не забули працівники міліції і про «видовища»: напередодні свята були перевірені торгівельні заклади та інші місця, де могла реалізовуватися піротехнічна продукція. «Вилов» виявився досить солідним: з незаконного обігу вилучено 1500 піротехнічних засобів. Логічним наслідком проведеної роботи стало зменшення кількості випадків травмування, пов'язаних з використанням піротехніки, хоча, на жаль, без них не обійшлось: першого січня внаслідок необережного поводження з петардою був травмований юнак, який отримав тілесні ушкодження у вигляді рваної рани кисті руки.

Пильнували новомосковські міліціонери й зелені насадження – хвойні породи дерев, які напередодні новорічних свят стають об'єктом особливої зацікавленості охочих заробити копійку на зелених красунях. Спільними зусиллями правоохоронців та працівників Новомосковського держлісгоспу було проведено 10 рейдових заходів, вилучено 46 ялинок, складено понад 10 адміністративних протоколів. Не обійшлося і без вандалів, які 22 грудня вирубали 3 сосни по вул. Горького.

Робота в посиленому режимі дозволила занести до активу здобутків розкриття тяжкого злочину 5 січня 2009 року. Завдяки злагодженій роботі працівників карного розшуку Новомосковського міськвідділу міліції було встановлено та затримано по «гарячих слідах» підозрюваного у скоєні пограбування, який зухвало вдерся до чужої оселі, застосувавши силу до потерпілої, заволодів її телевізором. Прийнятими заходами телевізор вилучено та повернуто власнику.

Шостого січня був розкритий наступний резонансний злочин – вбивство. Другого січня до чергової частини Новомосковського відділу міліції звернулась жінка із заявою про те, що 27.12.2008 року її чоловік пішов з дому і не повернувся. Почалися пошуки безісти зниклого. Проведеними оперативно-розшуковими заходами було виявлено труп зниклого чоловіка, встановлено та затримано підозрюваного у скоєнні вбивства.

Шановні новомосковці! Будьте пильними, дотримуйтесь правил особистої безпеки, не сідайте за кермо автомобіля в нетверезому стані і рік, що наступив, буде для вас щасливим!

Источник: Т. Попова, майор міліції

Можливо, Вам буде цікаво

By