Потрійне вбивство

Моторошний злочин стався днями на Дніпропетровщині. Батько багатодітної родини під час сімейної сварки вбив доньку, дружину, а сам повісився.

Додому батько великої сім’ї прийшов в обід. Саме коли на столі вже стояли тарілки з борщем, між чоловіком і дружиною відбулася неприємна розмова. Подейкують, що 14-річна дочка жінки розповіла мамі про сексуальні домагання з боку вітчима. За мить сталося лихо.

Віталій Купчин, т.в.о. керівника Царичанського РВ міліції:

– Господар домоволодіння схопив кухонного ножа та наніс чисельні поранення пасербиці, а коли за неї вступилася мати, то наніс поранення й дружині.

Нещасні дістали з десяток смертельних поранень. Їхні закривавлені тіла випадково побачив один із сусідів. Він і викликав оперативників. Усвідомивши скоєне, вбивця пішов до сараю й наклав на себе руки – ніж встромив в лудку, а сам повісився.

Всиновлювати дітей Олег та Наталя почали ще 2007-го року. Торік у грудні родина отримала статус дитячого будинку сімейного типу. На той час подружжя виховувало десятьох малих.

Віктор Бабенко, керівник ГУМВС України в Дніпропетровській області:

– Подружжя виховувало двох спільних дітей – двох хлопчиків, одну доньку дружини від першого шлюбу, а також сімох всиновлених дітей.

В сім’ї панував лад. Принаймні, так кажуть деякі їхні знайомі.

Поліна Арсентіївна, мешканка с. Цибулівки:

– Діти завжди ходили в чистому. Їсти в них все було. Сім’я була гарна. Нічого поганого ані за Олега, ані за Наташу, ані за дітей не скажу. В них сім’я була дружною. Тим паче вони були віруючими.

А от інші мешканці села розповідей про таку ідилію не підтримують. Кажуть, господар був п’ять разів одружений, мав проблеми з психікою, а лють зганяв на рідних.

Сусідка:

– Він був неадекватним із самого дитинства, скільки я його знала. Я тут мешкаю 26 років. Він знущався над жінками із самого дитинства, бо його мати вела непутяще життя, дитину закривала у хаті, і це відбилося на психіці хлопця.

Те, що сталося у Цибулівці, шокувало й обурило місцевих мешканців. Люди домоглися навіть, щоб небіжчиків поховали у різних місцях.

Сусідка:

– Як поховаєте його разом з дівчатами – Наташою та Риммою – то ми його відкопаємо і викинемо собакам…

За фактом страшного злочину триває слідство. Та через смерть підозрюваного після проведення експертиз і з’ясування всіх обставин справу, найімовірніше, закриють. Відкритим залишається головне питання: що робити з дітлахами, яких виховували в родині? Чиновники запевняють: їх долею переймаються фахівці.

Анатолій Крупський, перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації:

– Дети сейчас находятся в оздоровительном центре. Чувствуют себя нормально. Им оказаны необходимые медицинская и психологическая помощь. Дети высказывают пожелания и в дальнейшем быть вместе, жить в одной семье.

За матеріалами http://ntn.ua

Можливо, Вам буде цікаво

By