Тиждень у цифрах і фактах 07.11.2013

Протягом минулого тижня (з 14 по 20 жовтня 2013 року) на території міста Новомосковська було скоєно:

– умисне вбивство (17.10.2013 о 16.25 до міліції надійшло повідомлення громадян про те, що в туалеті під бетонною плитою на території приватної ділянки по вул.Волгоградській м.Новомосковська знаходиться труп людини.

Виїздом слідчо-оперативної групи на місце інформація підтвердилася – в туалетній ямі було виявлено труп 13-річного місцевого мешканця з ознаками насильницької смерті. На місці події було також виявлено речі потерпілого та дві зламані сім-картки мобільних операторів.

Під час проведення першочергових оперативно-розшукових заходів по «гарячих слідах» було встановлено підозрюваного у вбивстві неповнолітнього – 17-річного, раніше не судимого місцевого мешканця. Ним виявився студент 3-го курсу Дніпропетровського технікуму, який зізнався у скоєнні злочину та дав правдиві свідчення по суті справи.

Речовий доказ – мобільний телефон потерпілого – було вилучено в ломбарді м. Дніпропет-ровська, який підозрюваний заклав за 700 гривень на своє ім’я.

Підозрюваного затримано. Відкрито кримінальне провадження за ст. 115 ч.2 п.2 КК України (умисне вбивство малолітньої дитини), триває слідство. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10-и до 15-и років або довічне ув’язнення);

– 28 крадіжок, у тому числі 4 – мобільних телефонів, 7 – з автомобілів;

– 3 шахрайства, два з яких розкрито;

– 13 умисних легких тілесних ушкоджень, з яких 8 розкрито та інші.

За цей тиждень було розкрито злочини, скоєні в місті та районі раніше за звітний період, а саме:

– 2 пограбування;

– 9 крадіжок, у тому числі 2 – мобільних телефонів, які вилучено, 1 – з автомобіля;

– 7 шахрайств;

– 3 умисних легких тілесних ушкодження.

По Новомосковському району за цей період сталося:

– 18 крадіжок, у тому числі 2 – мобільних телефонів, 1 – з автомобіля;

– 10 умисних легких тілесних ушкоджень, які розкрито;

– 2 факти незаконного обігу наркотиків (16.10.2013 на вул.Шкільній с.Миколаївка було затримано 49-річного, раніше судимого мешканця с.Губинихи, в якого було виявлено та вилучено наркотичний засіб «марихуана». 17.10.2013 на вул. Радянській цього ж села було затримано 37-річного, раніше судимого мешканця с. Губинихи з аналогічним наркотичним засобом, та інші.

Тетяна Попова, майор міліції

Можливо, Вам буде цікаво

By