ТЯЖКІ НАСЛІДКИ ЛЕГКОЇ ЧАРКИ

Сучасний світ усе більше нагадує дикі джунглі, де бурхливо вирує життя без правил. Дехто вже давно забув про існування поняття особистої недоторканості та поваги до інших. Економічні негаразди, сповнений стресів ритм життя стали причиною психічного виснаження людей. Деякі з них, не зумівши витримати ударів долі, потрапляють у тенета алкоголізму, шукаючи таким чином розрядки вкінці робочого дня. Про те нічим хорошим це зазвичай не завершується…

8 червня до чергової частини Новомосковського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що близько другої години ночі на території кафе «Голівуд», розташованого поблизу парку ім. Сучкова м. Новомосковська, між двома чоловіками виникла сварка, в ході якої один з чоловіків наніс другому ножове поранення. По дорозі в лікарню потерпілий помер.

На місце негайно виїхала слідчо-оперативна група відділу, і в ході проведення оперативно-розшукових заходів вже вранці того ж дня злочинець був затриманий.

При з'ясуванні обставин події Дмитро – один із учасників події – розповів, що 7 червня після роботи, він вгамовував спрагу пивом біля «Літака», після чого близько о півночі завітав до кафе «Голівуд» і, замовивши ще пива, затримався біля барної стійки. Там його штовхнув якийсь незнайомець, за що і отримав ляпаса від Дмитра. Обурившись, нахаба запропонував продовжити «розмову» на вулиці, і Дмитро, погодившись, вийшов. Там на нього вже чекали троє приятелів незнайомця, серед яких був знайомий Дмитра на ім'я Руслан. Хлопці «навчили» Дмитра повазі до себе, а простіше кажучи, побили. Отямившись, Дмитро виявив, що загубив ключі від квартири і вирушив на пошуки знову ж таки до кафе. Там дійсно знайшли чиїсь ключі, і бармен одразу віддав їх Дмитрові.

Можливо, на цьому прикрому непорозумінні і можна було б поставити крапку, але Дмитро так не вважав. На його ключах був брелок у вигляді сувенірного розкладного ножика, який він розклав і, побачивши Руслана за столом кафе, попрямував до нього. Після нетривалої розмови з приводу нещодавньої бійки Дмитро наніс Русланові удар ножем і преспокійно пішов додому.

Нині триває слідство, Дмитро заарештований і чекає на суд. Та чи застраховані громадяни Новомосковщини від таких драматичних ситуацій в подальшому? Перебуваючи за святковим столом чи відпочиваючи в кафе, ми ніколи не замислюємося над можливими наслідками вживання алкогольних напоїв. Хоча цього і не забороняє чинне законодавство, однак кожному слід знати, що через зайву чарку можна шкодувати все життя! І не лише тому, що «Мінздрав попереджає…»

Т.М. Попова,

майор міліції

Источник: Еженедельник "Весник Присамарья"

Можливо, Вам буде цікаво

By