СТЕРЕЖІТЬСЯ КРАДІЖОК З АВТІВОК!

Крадіжки з автомобілів – це явище, напевне, настільки звичне нині, що, здавалося б, нема у цьому нічого надзвичайного. Але останнім часом, мабуть, через брак автостоянок та збільшення у кілька разів автопарку в місті, таких крадіжок дещо побільшало. Вже протягом півтора місяця цього року на території Новомосковщини було скоєно 17 крадіжок з авто. І це лише ті заяви, які надходять до Новомосковського міського відділу міліції. У більшості ж випадків, ставши жертвою дрібної крадіжки, люди до міліції не звертаються.

Здобуток зловмисників часом буває досить значним. У списках викраденого трапляються автомагнітоли, великі суми грошей, дорогий одяг, мобільні телефони тощо. Кількість таких інцидентів не зменшується, а навіть зростає. Приміром, тільки 12 лютого цього року було зареєстровано дві крадіжки з автомобілів та два факти пошкодження автівок (розбиття віконного скла). Тому керівництво Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області звертається до всіх автовласників з проханням бути пильними:

– вмикати сигналізацію на повну гучність;

– щільно закривати всі вікна;

– не залишати в автомобілі документи та цінні речі;

– замикати дверцята і багажник;

– прибирати антену;

– якомога швидше повідомляти в міліцію про злочини відразу після їх скоєння!

Запам'ятайте, що ваш автомобіль – це не сейф на колесах, що не згорає. Тому, якщо є можливість, користуйтеся краще за все стоянкою, яка охороняється.

Виконання цих простих правил дозволить зберегти автомобілістам певний спокій.

Источник: Т. М. Попова, майор міліції

Возможно Вам будет интересно

От