Гральний бізнес поза законом

Попри те, що законом «Про заборону грального бізнесу в Україні» цей вид діяльності в державі заборонено, проблему його існування на Новомосковщині до кінця не вичерпано: непоодинокими є випадки виявлення правоохоронними органами грального бізнесу на території міста та району.

Станом на 1 листопада поточного року працівниками сектору боротьби з економічними злочинами Новомосковського міського відділу міліції було виявлено 9 фактів функціонування гральних автоматів. Наприклад, у березні в районі перетину вулиць Радянської та Сучкова поблизу пам’ятника «Літак» було виявлено та вилучено 15 гральних автоматів. За всіма фактами було відкрито кримінальні провадження за ст.203-2 КК України (ведення грального бізнесу карається штрафом від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Ті самі дії, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за ведення грального бізнесу, караються штрафом від сорока до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання). За двома кримінальними провадженнями особам, оголошено про підозру, і ці провадження направлені для розгляду до суду.

Оскільки проблема грального бізнесу соціальна (переважна більшість гравців не можуть самостійно позбутися цієї залежності, вона може призвести до фінансового краху людини і, відповідно, різних трагічних наслідків), просимо всіх, хто став свідком існування гральних автоматів, негайно повідомляти за номером 102 або 7-31-66 у міськвідділ міліції в будь-який час доби з метою проведення перевірки, документування та притягнення винних осіб до передбаченої законом відповідальності.

Тетяна Попова, майор міліції

Можливо, Вам буде цікаво

By