Не тільки затримати, а й конфіскувати!

Днями співробітники новомосковського сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків у ході проведення заходів з виявлення осіб, які на нелегальному ринку наркотиків реалізовують наркотичні засоби, затримали 47-річну раніше судиму мешканку міста.

При затриманні цієї особи правоохоронці вилучили шприци з наркотичним засобом «опій», 1 кілограм наркотичного засобу «марихуана», а це 50 доз на суму 30 000 гривень, та гроші, здобуті наркозбувальницею злочинним шляхом. Незадовго до завершальної фази викриття продавчині, оперативники задокументували декілька фактів незаконних операцій з наркотичними засобами. Відносно підозрюваної міліцією було порушено кримінальні справи за ст.307 та 309 Кримінального кодексу України.

Зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна. Розслідування по справі триває.

Загалом з початку року на Новомосковщині було викрито 40 фактів незаконного обігу наркотиків, в т.ч. півтора десятка збутів.

У поточному році міліція концентруватиме увагу не лише на затриманні наркозбувальників, але й на тому, щоб за рішенням судів усе їхнє майно, нажите незаконним шляхом, конфісковувалося. Вже зараз накладено арешт на майно наркозбувальників на суму 225 000 гривень.

Протидія наркозлочинності триває.

Тетяна Попова, майор міліції

Можливо, Вам буде цікаво

By