На Новомосковщині затримані наркозбувальники

В Орлівщині оперативники новомосковського підрозділу боротьби з незаконним обігом наркотиків викрили особу, яка незаконно збувала, зберігала наркотичні засоби та надавала приміщення для незаконного їх вживання. Зокрема, задокументовано 4 факта реалізації 49-річним мешканцем села наркотичного засобу «опій».

Згодом у його помешканні правоохоронці вилучили ще близько 20 мл цього ж наркозілля та близько 100 грамів марихуани, які зберігалися з метою подальшого продажу. Чоловік понесе покарання за організацію місця для незаконного вживання наркотиків, незаконні чотири факти збуту та два факта збереження наркотичних засобів та може отримати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10-ти років.

В іншому випадку у скоєнні наркозлочину підозрюється 38-річний житель м.Новомосковськ. Цей чоловік, як виявилося, торгував «опієм». Під час затримання у нього вилучено також близько 20 мл цієї речовини. Йому теж загрожує досить тривалий строк за гратами та конфіскація майна, на яке вже накладено арешт на суму 30 000 гривень.

Загалом новомосковськими правоохоронцями за минулий період 2015 року було виявлено 58 фактів незаконного обігу наркотиків, з незаконного обігу вилучено близько двох кілограмів наркотиків, накладено арешт на майно наркозбувальників на суму 255 000 гривень. Боротьба з наркобізнесом триває.

Т.М. Попова, майор міліції

Возможно Вам будет интересно

От