КРИМІНАЛЬНА ХРОНІКА

Здавалося б, що такого страшного в ігровому автоматі на вулиці. Є бажання — грай, ні — йди собі далі, ніхто тебе ні до чого не змушує. Але мало хто знає, скільки зла родинам новомосковців заподіяло перетворення нашого міста на маленький Лас-Вегас…

Двадцятишестирічний Андрій проводити вільний час біля гральних автоматів дуже любив. Але зарплатні продавця-комірника на одноруких бандитів не вистачало. Тож довелось хлопцю jбирати — відмовитись від згубної звички, чи стати на слизьку доріжку злочину. На жаль, Андрій обрав останнє.

Протягом шести місяців продавець не віддавав у повному обсязі виручку від проданого товару. На що сподівався крадій — що господар магазину не помітить пропажу, чи на те, що фортуна таки посміхнеться, і гральний автомат подарує казковий виграш — невідомо. А сума тим часом набігла чимала: інвентаризація показала нестачу більше сорока тисяч гривень!

Андрій повернув власнику магазину лише 10 тис. грн., щодо решти домовився — повертатиме із зарплатні. Але минуло ще три місяці, і чергова інвентаризація знову виявила нестачу. Ну що тут поробиш? Довелося підприємцю звертатися за допомогою до правоохоронних органів.

Андрій свою провину визнав, і наразі продовжує працювати та віддавати борг. Господарю пообіцяв — більше жодних крадіжок. Але хто ж повірить його обіцянкам? Долю злочинця визначила любов до ігрових автоматів, тепер останню крапку має поставити суд.

А. Чиндрова, за матеріалами М. Березюка, старшого слідчого Новомосковської міжрайонної прокуратури

Возможно Вам будет интересно

От