В Новомосковске капитан полиции “попался” на взятке в 10 тыс грн

В Новомосковске СБУ совместно с военной прокуратурой задержали заместителя начальника одного из подразделений Новомосковского отдела полиции на взятке в 20 тысяч гривен. Об этом сообщили в пресс-службе СБУ.

Капитан требовал двадцать тысяч гривен от местного жителя за закрытие уголовного производства в отношении незаконных операций с металлоломом и возврат изъятого автомобиля.

Правоохранители задержали взяточника во время получения части денег в десять тысяч гривен.

По данному факту открыли уголовное производство по ч.3 ст.368 (получение неправомерной выгоды) Уголовного кодекса Украины.

Правоохранитель задержан, продолжаются оперативно-следственные действия для установления других фактов его противоправной деятельности.


Шановні колеги! 23 березня в засобах масової інформації, телеканалах Дніпропетровської області та інтернет-сайтах була розміщена інформація про те, що при отриманні хабаря затриманий заступник начальника одного з підрозділів Новомосковського відділу поліції.

Ця резонансна подія сколихнула громадськість Новомосковщини, по місту поповзли чутки.

Прошу вас інформувати громадськість міста та району про те, що при отриманні хабаря був затриманий працівник ЦАРИЧАНСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ на території ЦАРИЧАНСЬКОГО РАЙОНУ. І лише тому, що з недавнього часу це відділення поліції, як і Магдалинівське та Петриківське, приєднане до Новомосковського відділу поліції, в заголовках матеріалів, викладених в ЗМІ, фігурує Новомосковський відділ поліції.

Дякую за розуміння та взаємодію.

З повагою, Т. Попова
Источник: СБУ

Можливо, Вам буде цікаво

By