Департамент противодействия наркопреступности очищается от коррупционеров

Злочинну діяльність працівників оперативно-пошукового відділу в Івано-Франківській області Першого територіального управління ДПН НП України викрили оперативники Управління СБУ в Івано-Франківській області та Управління внутрішньої безпеки в Івано-Франківській області. Відкрито кримінальне провадження.

Як повідомив начальник Першого територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України підполковник поліції Роман Мицак, затримані оперативні працівники у лютому 2016 року викрили контрабандиста з партією таблеток «Субутекс» в особливо великих розмірах, який в складі злочинної групи займався постачанням даного наркотичного засобу до регіону. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження, однак зловмиснику вдалось уникнути кримінальної відповідальності та продовжувати свою злочинну діяльність.

Виникли підозри, що керівництво оперативно-пошукового відділу (ОПВ) в Івано-Франківській області сприяло уникненню від відповідальності вказаного зловмисника. Крім цього, до керівництва Першого територіального управління ДПН НП України неодноразово надходили повідомлення про факти «кришування» наркоторговців працівниками ОПВ.

Тому, керівництво Першого територіального управління займало принципову позицію та про ці факти повідомляло до прокуратури та Управління внутрішньої безпеки Івано-Франківської області під час проведення робочих зустрічей, так як зацікавлене у очищенні із свого складу недобросовісних офіцерів. У хід перевірки наданої інформації, керівництво територіального управління не втручалось, щоб не нашкодити, бо проводились заходи по документуванню таких працівників.

Постійно із працівниками Першого територіального управління проводиться превентивна робота щодо недопущення фактів хабарництва та корупційних дій, оскільки ці протиправні явища є неприпустимими для працівника поліції, тим більше перед суспільством необхідно відновити довіру до правоохоронних органів, що є основним результатом нашої роботи.

Випадки затримання корумпованих правоохоронців є непоодинокі на території України. Очищення рядів Першого територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України триватиме й надалі в інших областях, а також під час проведення атестації.

Можливо, Вам буде цікаво

By