У Дніпрі посадовець держгеокадастру вимагав 364 тисячі гривень за землю

Затримали начальника відділу співробітники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Нацполіції та військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України спільно з Антикорупційним відділом Держгеокадастру у Дніпропетровській області при одержанні неправомірної вигоди.

За фактом вимагання неправомірної вигоди службовою особою обласного управління Держгеокадастру військовою прокуратурою було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

 

Так, посадовець Головного Управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області погодився надати проектну документацію та передати 20 га землі у власність фермерського господарства. Проте за прискорення процедури оформлення заступник начальника одного із відділі попросив «символічну плату» – 364 тисячі гривень неправомірної вигоди.

 

За його словами, ці кошти він повинен був передати керівнику даної держустанови.

 

9 лютого, оперативники УЗЕ в Дніпропетровській області ДЗЕ Нацполіції спільно зі слідчими військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України затримали начальника одного із відділів. У нього вилучили пакет із грошима, який він одержав від представника фермерського господарства за вирішення земельного питання.

 

364 тисячі гривень вилучили правоохоронці. Окрім того, під час проведення обшуку службового кабінету було вилучено виготовлену документацію на виділення земельних ділянок на території Дніпропетровського району.

 

Перевіряється причетність до корупційної діяльності інших працівників  державної установи.

Управління захисту економіки Національної поліції України у Дніпропетровській області
Источник:

Можливо, Вам буде цікаво

By