Дохуліганились…

П'яні витівки молодиків доводиться спостерігати доволі часто поблизу питейних закладів міста. Прийнявши «на душу», любителі оковитої одразу стають надто сміливими, і їм тоді – море по коліна. Шкода тільки, що ніколи подібна сміливість не приносить користі, а стає лише причиною трагедій.

Наявність грошей у кишені для багатьох представників сильної статі стає приводом для відвідування магазинів, де реалізується спиртне. Не донісши додому зароблене, чоловіки „розслабляються” просто біля торгового закладу. Чим не герої – заробили, то можна й витратити на себе, коханого!

Типова картина спостерігалася одного зимового вечора на одній з вулиць масиву Перевал. Хтось уже хильнув «согревающего», а хтось тільки збирався це зробити, і перші почали з'ясовувати стосунки з останніми…

На цей раз два брати Олексій та Артем, добре хильнувши спиртного, вирішили провчити відвідувачів магазину. Приводу довго шукати не довелося: не так сказав, не так подивився… Олексій, намотавши на руку ремінь із металевою пряжкою, наніс кілька ударів по голові чоловікові, який зробив одному з братів зауваження за нецензурні вислови у громадському місці. Доки той витирав закривавлене обличчя, другий брат, зробивши із пляшки «троянду», провчав ще одного відвідувача, який вирішив вступитися за потерпілого… У результаті розбійних дій п'яничок постраждали ні в чому не винні люди, які за свою небайдужість отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.

Своєї вини брати не визнали, а навпаки, придумували різні історії, щоб вийти сухими із води. Але їм не вдалося уникнути відповідальності.

Новомосковським міськрайонним судом кожному з братів було визначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки і 6 місяців.

Строк достатній, щоб відвикнути від спиртного, а заразом і від звички розмахувати без діла кулаками.

Можливо, Вам буде цікаво

By