«МЕНЕДЖЕРАМ КАЙФУ» НЕ ВТЕКТИ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Нещодавно працівники ВБНОН Новомосковського міськвідділу міліції затримали в Новомосковську поблизу магазина «Славутич», розташованого по вул. Радянській, 25-річну Марію (ім'я змінено), яка протягом тривалого часу збувала особливо небезпечну психотропну речовину первитин (первитин належить до категорії психотропних наркотиків і викликає в людини, яка його вживає, стан ейфорії). Лише протягом останнього тижня перед затриманням були затримані троє покупців зілля, а завершилася операція затриманням самого «менеджеру кайфу».

Життя Марії склалося не так, як вона мріяла. Вже у 18-річному віці вона була засуджена до трьох років позбавлення волі за хуліганство. У вересні 2005-го звільнилася по амністії і розпочала „нове життя”. Знайшлися друзі, які навчили і як підзаробити, і як розслабитися. Звісно, Марії було відомо про те, що вона займається злочинною діяльністю, але жага до легкого заробітку взяла гору.

Як розповіла затримана правоохоронцям, наркотик виготовляла і реалізовувала вона сама. Якщо ж покупці були пасивні чи відмовлялися від зілля, починала їх вмовляти, пропонувала взяти в борг. Наркозлочинність – це бізнес, який приносить вагомі прибутки. Факт втягнення в наркотичну залежність інших осіб в цьому випадку теж був задокументований. Зустрівши свою знайому, яка вже понад рік не вживала наркотики, Марія стала вмовляти останню купити первитин, мотивуючи що він дуже якісний і задоволення від нього буде максимальним. Колишня наркоманка не встояла, тобто вдруге була втягнута в наркозалежність.

Кримінальна справа за звинуваченням Марії в незаконному виготовленні, зберіганні з метою збуту і незаконному збуті психотропних речовин, а також у втягуванні певної особи до вживання психотропних речовин досудовим слідством закінчена і направлена Новомосковському міжрайонному прокуророві для затвердження звинувачувального висновку і направлення справи до суду. А поки Марія буде чекати на вирок суду, міліція, як і завжди, протистоятиме наркозлочинності та незаконному обігу психотропних речовин.

Можливо, Вам буде цікаво

By