Дохуліганились…

Коли Андрій разом з батьком о пів на восьму вечора повертався на машині додому, то і подумати не міг, що може потрапити у таку пригоду.

Чоловіки саме проїжджали по вулиці Жовтневій (у районі колегіуму №11), коли на дорогу просто під колеса авто вибіг молодий чоловік. Бешкетник не давав змоги проїхати, а за мить до нього приєдналось іще двоє молодиків, які також заважали транспорту рухатись. Водій почав сигналити, вимагаючи хуліганів звільнити проїжджу частину, але ті у відповідь лише брудно лаялись.

Тоді батько Андрія вийшов з машини і попрохав дати дорогу транспорту. Така “зухвалість” вкрай розлютила молодиків. Володимир – найбрутальніший з усіх, – першим вдарив чоловіка по обличчю. Не встиг той оговтатися, як на нього посипалися удари інших хуліганів, в результаті чого водій опинився на землі. Як з'ясувалось пізніше, потерпілому було нанесено більше двадцяти травм.

Побачивши, що коїться, Андрій вискочив з машини батькові на допомогу. Але де там… Полишивши безпорадного чоловіка лежати на дорозі, бандити кинулися до Андрія. Численні удари змусили і його впасти долі. Неабияким зусиллям волі чоловікові таки вдалося вирватися і, відбігши на кілька метрів від нападників, він з мобільного намагався додзвонитися до міліції. Тим часом хулігани вже дісталися і до автомобіля, але встигли тільки витягти барсетку, як до них підоспів господар машини. Але що міг вдіяти один побитий чоловік із трьома здорованями? Бандити знову почали бити Андрія, а потім, залишивши лежати на дорозі, кинулись навтьоки.

Прийшовши до тями, Андрій допоміг підвестися батькові, а потім чоловіки звернулися за допомогою до правоохоронних органів.

Не минуло і кількох годин, як двох нападників уже було доставлено до чергової частини.

Головного зачинщика – Володимира – засудили до трьох з половиною років позбавлення волі. До терміну додали ще півроку, які Володимир не відбув після попереднього засудження.

Источник: А. Чиндрова, за матеріалами Новомосковського міжрайонного прокурора І. Снігача

Возможно Вам будет интересно

От