Купуючи квартиру, купуй спершу сусіда

Чого тільки не трапляється між сусідами, які проживають в одному дворі! Особливо часто бувають різного роду непорозуміння між жінками. Але ж це житейські справи, тому зазвичай такі конфлікти швидко вирішуються.

А щоб чоловік затівав сварку – таке явище не часто зустрінеш.

Та у випадку, який стався у селі Видвиженець Новомосковського району, головним зачинщиком став саме представник сильної статі, хоча до когорти сильних навряд чи можна його причислити. Бо силу свою він випробував на ні в чому не винній жінці, яка на момент, коли гр. Панисько в'їхав на торохтячому моторолері у двір будинку №30, що на вулиці Центральній, займалась консервацією помідорів. Двір, де проживав чолов'яга, загального користування, тому кожен займався своїми справами: хтось відпочивав, а хтось робив заготовки на зиму, бо у серпні втриматися у квартирі було важко – спека змушувала шукати холодок.

Побачивши біля будинку лише жінок, «герой» відчув себе “переможцем на коні”, тільки шаблюки не вистачало… Тож на зауваження заглушити стального коня одразу відреагував брудною лайкою, а потім пустив у хід кулаки. Гр. Лазарєва, яка зважилась сказати про це випивосі, вимушена була сховатись у власній квартирі, а під руку попалась гр. Король, що займалась консервацією. На неї і накинувся хуліган. Жінка стала захищатись тим, що було під рукою – прикривала голову господарською тачкою, але бандит вихопив її, і став щосили бити нею жертву.

Гр. Король намагалася сховатися від зловмисника у своїй квартирі, але не встигла зачинити двері… У власному помешканні жінка отримала більше 10 ударів табуреткою по різних частинах тіла. Намагаючись втекти, жінка вискочила у двір, але й тут нападник її наздогнав. Нещасна вже не могла чинити опору, і гр. Паниськом, схопивши її за голову, наніс близько 20 ударів (лупцював головою о землю, стінку сараю)… В результаті жорстокого побиття жінка отримала струс мозку, численні травми та синці. Тож ні в чому не винній жінці довелося чимало часу провести на лікарняному ліжку, щоб оговтатися від нападу п'яного зловмисника.

Звичайно, потім він визнав свою вину, покаявся, спираючи все, що сталося, на нетверезий стан, але ж від цього гр. Король не стало легше. Хто знає, чим у подальшому обернуться для неї отримані травми.

Дебош, влаштований гр. Панисько, надовго запам'ятають мешканці будинку №30 вул. Центральної із Видвиженця. А суд визначить міру покарання порушнику спокою, який не навчився жити мирно з сусідами.

Источник: Т. Харківських, за матеріалами К. Мельник, помічника Новомосковського міжрайонного прокурора

Можливо, Вам буде цікаво

By