Посадовці Новомосковщини ледь не вкрали 70 гектарів землі

Минулого тижня у Дніпропетровській області співробітниками Служби безпеки України викрито факт незаконного отримання права власності на земельну ділянку загальною площею 70 га у Новомосковському районі області. Про це повідомляє прес-центр відомства.

Встановлено, що у 2007-2008 роках посадові особи Новомосковської райдержадміністрації та відділу земельних ресурсів Новомосковського району сфальсифікували матеріали картографічних характеристик місцевості, у результаті чого острів, який згідно з чинним законодавством не підлягав відчуженню, як такий, що належить до водного фонду, перетворився на «півострів» та став об'єктом протиправної оборудки.

Згодом чиновники оформили право власності на ці земельні ресурси на підставних осіб. Земельні ділянки були виведені з під контролю держави та передані начебто під ведення особистого селянського господарства 35громадянам, котрі, як встановили правоохоронці, і не знали, що на них оформлено по 2 га земель.

Слідчими СБУ порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Источник: Іван Мураха

Можливо, Вам буде цікаво

By