Рік виявився результативним

Про результати роботи підрозділу з протидії злочинності та забезпечення правопорядку на території міста та району в 2009 році розповів 16 грудня на прес-конференції І. Бірюков, полковник міліції, начальник Новомосковського МВ ГУМВС України.

– За 11 місяців цього року було зареєстровано 8513 заяв та повідомлень про злочини і пригоди, порушено 1427 кримінальних справ, з яких 454 – тяжкі та особливо тяжкі. Ігор Юрійович зазначив, що на цифрові показники рівня злочинності в значній мірі вплинули законодавчі зміни, згідно яких було знижено рівень заподіяння матеріальної шкоди для впровадження кримінальної справи. Тож тепер крадіжки майна громадян на суму понад шість тисяч гривень вже є кримінально карними. Такі зміни, безперечно, особливо важливі для боротьби зі злочинністю у сільській місцевості, де сума викраденого майна, зазвичай, є не надто високою.

Наразі у розшуку знаходиться 39 злочинців, за поточний рік їх знайдено 88. До міліції за рік надійшло 22 заяви про зникнення безвісти, основною причиною більшості з яких є необхідність оформлення документів щодо оформлення субсидій або усиновлення в органах державної влади.

Основними напрямками роботи відділення є профілактика злочинності серед неповнолітніх та попередження скоєння ними злочинів та правопорушень, а також виявлення дорослих осіб, які втягують підлітків у злочинну діяльність. Так, за 2009 рік до адміністративної відповідальності було притягнуто 172 особи за неналежне виховання дітей.

Не обійшлося в цьому році і без злочинів економічної спрямованості – було порушено 135 кримінальних справ, а до відповідальності притягнуто 63 особи. Встановлена сума матеріальних збитків з цих злочинів склала 1 849 554 грн., 6 виявлених злочинів належать до категорії кримінальної корупції, 7 – у сфері земельних відносин, 3 факти хабарництва, в тому числі на суму 171 000 доларів США, складено 7 адміністративних протоколів за фактами корупційних діянь.

Активно працює служба дозвільної системи. За порушення правил зберігання, носіння і використання зброї протягом року до адміністративної відповідальності було притягнуто 198 осіб, у яких вилучено 208 одиниць зброї. Також виявлено 29 нелегальних імігрантів, які були видворені за межі України, з яких 3 – у примусовому порядку.

Источник: А. Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By