Пляма на біографії залишиться назавжди

Нелегко живеться в наш час пересічному громадядину. Високі ціни, брак роботи, зменшення зарплатні – все це змушує придумувати все нові і нові способи поповнення бюджету родини або скорочення витрат. І добре, коли робиться це не за чужий рахунок.

Двадцятичотирирічний Вадим, мешканець Новомосковського району, вирішив схитрувати – і підключився до кабельної мережі самовільно. Дивись собі телевізор – сусідом все сплачено! Тільки от якість транслювання при цьому погіршилась, але Вадим не засмучувався – на дурняк, як то кажуть….

Під час чергового технічного огляду мережі працівники кабельного телебачення помітили Вадимові «удосконалення» і від’єднали нахабного користувача. Але це не стало тому на заваді і, щойно працівники пішли геть, юнак знову під’єднався до мережі. Так тривало не один місяць – більше року Вадима періодично ловили «на гарячому», але він уперто провадив своє. Результатом стала судова справа…

Зважаючи на те, що Вадим свою провину визнав і збитки відшкодував, нанесені кабельній компанії, його засуджено до трьох років позбавлення волі і звільнено з випробувальним терміном на два роки. Але пляма на біографії юнака вже залишиться назавжди. Тожє чи варто було це кількох сотень гривень економії?

Возможно Вам будет интересно

От