Шануймо і бережімо один одного!

У переддень святкування Великої Перемоги хочу звернутися до жителів Новомосковська. А справа ось у чому. Ще у 80-х роках за моєї ініціативи та за допомогою квартального Полушка Бориса Йосиповича на вулицях нашого кварталу було встановлено спеціальні стенди з прізвищами наших дідів, батьків, братів, чоловіків, які загинули на фронті. Тут можна було побачити їх фотографії, прочитати біографію і згадати про тих, хто віддав своє життя за наше сьогодення. Наша ініціатива була підхоплена жителями інших вулиць, і незабаром такі стенди з’явились в інших районах. Хороша справа, потрібна як для рідних загиблих, так і для підростаючого покоління.

З болем у серці сприйняла звістку про те, що хтось зруйнував ці святині, які ми встановили разом із квартальним та небайдужими жителями. Хто ж це зробив? У кого піднялася рука знищити пам’ять? Вандали розбили скло на стендах, порізали фото… Залишився стенд лише на вулиці Перерваній. За ним доглядає Марія Іванівна Шпуй та Яків Васильович Зіньковський. Низький уклін цим людям та всім, хто переймається збереженням пам’яті про наших визволителів.

Мені недовго залишилося жити, маю за плечима 92 роки. Тому дуже хочу, щоб ви, мої дорогі земляки, жили у добрі та злагоді, навчали цьому своїх дітей. Щоб завжди у ваших серцях панували мир і спокій. Шануймо і бережімо один одного!

Можливо, Вам буде цікаво

By