ЇЖА З-ПІД НІГ

Стихійна торгівля на тротуарах, до якої ми так звикли, не прикрашає наше місто. Адже несанкціоновані ринки створюють незручності не лише для перехожих, а й становлять небезпеку життю та здоров’ю людей, оскільки товар лежить на землі, тобто реалізується з порушенням санітарних норм.

На ринках міста вся продукція проходить обов’язкову санітарну експертизу й має висновки ветеринара, відомості про результати інфекційного, радіаційного та бактеріологічного обстеження м’яса та молочних продуктів, сертифікати якості. У місцях стихійної торгівлі про все це не може бути й мови…

Тож аби уберегти громадян від «домашніх ласощів», міська міліція вийшла на вулиці міста щоб виявити цих правопорушників. 21.06.2010 року працівниками Новомосковського міського відділу міліції з метою припинення торгівлі харчовими продуктами в невстановлених місцях та ліквідації місць стихійної торгівлі було організовано відпрацювання вуличної торгівлі по вул. Радянській та вул. Сучкова м.Новомосковська. В ході відпрацювання працівниками міліції було складено 8 адміністративних протоколів за ст.160 КУпАП (торгівля з рук у невстановлених місцях) та, зважаючи на вік горе-підприємців, а це здебільшого пенсіонери, їм було роз’яснено діюче законодавство у сфері торгівлі та запропоновано звільнити територію, не призначену для торгівлі. Протягом години стихійний ринок перестав функціонувати, але чи на довго?

Міською міліцією й надалі вживатимуться заходи щодо наведення порядку в місцях стихійної торгівлі, але всі чудово розуміють: пропозиції не буде тільки тоді, коли не буде попиту.

Можливо, Вам буде цікаво

By