Не копай іншому яму, а то сам впадеш

Найбільш вживане народне прислів’я дуже точно характеризує вчинки Сергія і Марини, які стали героями нашої чергової кримінальної хроніки.

Мешканець Новомосковська Сергій мав повернути товаришу мобільний телефон, який той дав йому у користування. Але от проблема – телефона в Сергія швидко не стало. Тож коли надійшов останній термін повернення засобу зв’язку, чоловік вирішив схитрувати. Він вибив у власному будинку віконне скло, інсценувавши пограбування.

А працівникам правоохоронних органів пояснив, що в нього було вкрадено гроші, золоті прикраси і злощасний мобільний телефон. Втім, надурити слідчих виявилось не таким простим ділом, як здавалося. І через певний час псевдопостраждалому вже були пред’явлені звинувачення.

Не так сталося, як гадалося і в Марини. Громадянка звернулась до правоохоронців з повідомленням про вчинену над нею наругу – її начебто побив знайомий Олександр разом зі своєю співмешканкою. Нібито пара зустрілася їй на вулиці, почалася сварка, наслідком якої стало побиття Марини. Під час бійки їй було завдано і матеріальної шкоди – порвано пальто, втрачено обручку і вибито коронку. Однак подальші дізнання допомогли з’ясувати дійсний стан речей – сварка між потерпілою і Олександром зі співмешканкою справді була, але била Марину лише суперниця. Жінка ж, недовго думаючи, вирішила помститися чоловікові.

Тепер міру покарання для наклепників має визначити суд.

Але в одному вони змогли вже впевнитися – від пильного ока закону не сховатися нікому.

Возможно Вам будет интересно

От