Робота існує для тих, хто її шукає

Економічна криза вплинула на функціонування багатьох сфер людської діяльності. Зокрема, вона призвела да численних скорочень працівників, що, в свою чергу, викликало проблеми з працевлаштуванням.

Коментарі з приводу того, чи існує дана проблема у нашому місті, дав директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Георгійович Кадевич.

– Кризи із працевлаштування у нашому місті немає, відсоток безробітних майже не зріс – підприємствам і сьогодні потрібні кваліфіковані робітники. Звичайно, зміни відбулися, але за допомогою до нас звертаються здебільшого ті, хто раніше працював поза містом, наприклад, у Дніпропетровську.

С.Г. Кадевич також надав інформацію щодо послуг служби зайнятості та запевнив, що будь-хто може отримати тут допомогу. При собі потрібно мати мінімальний перелік документів: паспорт, ідентифікаційний номер та трудову книжку.

– У центрі зайнятості потенційний робітник може отримати консультацію фахівців, пройти курси з перенавчання або підвищення кваліфікації.

Звичайно, вакансії знаходять відповідно до освіти. На сьогодні попитом користуються спеціальності будівельного характеру: для чоловіків – маляр-штукатур, спеціаліст з євроремонту, а також вакансії кухаря та перукаря – для жінок. Для тих, хто має вищу освіту, у центрі зайнятості пропонують курси із здобуття нової, більш перспективної спеціальності (наприклад, менеджер з управління персоналом).

Для бажаючих зайнятися підприємницькою діяльністю, у центрі існує послуга, за якою клієнту надають одноразову допомогу для початку власного бізнесу. Але для її отримання потрібен дозвіл – слід довести свою спроможність займатися підприємницькою діяльністю.

Центр зайнятості оснащено сучасним устаткуванням, за допомогою якого всі бажаючі можуть і самі перевірити існуючі на ринку праці вакансії та подати своє резюме.

С. Г. Кадевич у минулому військовослужбовець, тому у своїй роботі віддає перевагу стабільності й конкретності. Він оптимістично налаштований щодо процесу працевлаштування у нашому місті, адже впевнений – робота існує для тих, хто її шукає. А поки економічна ситуація у країні буде налагоджуватися, Сергій Георгійович планує підготувати нові кадри для спеціальностей, які користуються попитом.

Зазначимо, що великі досягнення розпочинаються з маленьких кроків до роботи своеї мрїі, Jooble – сайт з пошуку роботи допомагае людям з Украіни знаходити роботу.

Источник: Я. Яцюк

Можливо, Вам буде цікаво

By