Податківці Дніпропетровщини спрямували до бюджету понад 9,6 млрд. грн.

Збільшення надходжень до Державного бюджету зафіксовано по податку на прибуток підприємств, акцизному податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів та екологічному податку. У розрізі джерел поповнення місцевих бюджетів, значне перевиконання розрахункових показників досягнуто по податку на доходи фізичних осіб, єдиному податку на землю та податку на прибуток комунальних підприємств.

Коментуючи результати роботи обласного відомства за 10 місяців поточного року, голова Державної податкової служби у Дніпропетровській області Вадим Куслій підкреслив, що питання повноти та своєчасності сплати коштів до бюджету важливо розглядати у тісній взаємодії з показником добровільності сплати. І той факт, що 98,7% податків у регіоні сплачуються добровільно, – є не менш вагомим досягненням. Воно демонструє значний обсяг проведеної роботи в напрямку підвищення податкової культури та створення належних умов для виконання бізнесом податкових процедур. Вказані цифри на практиці підтверджують, що відхід податкової від політики неповороткого фіскального органу в напрямку сучасної сервісної служби, з мінімальним втручанням в роботу приватного бізнесу – позитивно впливає на питання надходження коштів до бюджетів.

Нагадаємо, законодавство передбачає подальше зниження податкового навантаження:

– на поточний момент ставка податку на прибуток складає 21%, у 2013 році вона буде знижена до 19%;

– ставка ПДВ у 2014 році складатиме 17%.

ДПС України радить активніше користуватися сервісом «Пульс податкової»

Податкова через новий соціальний ролик наголошує, що у випадку, якщо платники зустрічаються із недостатнім рівнем сервісу чи навіть ознаками непрозорої та нерегламентованої поведінки з боку податківців, саме від них залежить, який шлях обрати. У податковому відомстві відзначають, що фіксується чимало випадків, коли ініціатором корупційних дій стає саме платник, який не бачить для себе можливості скористатися цілком законними засобами вирішення проблеми у стосунках з податковою або узгодження спірних питань.

Працівники податкової закликають платників ніколи не намагатися вирішити проблему за допомогою пропонування хабара, оскільки це – безперспективний шлях, що веде до збільшення рівня корупції та зниження якості обслуговування.

На прикладі головного героя ролику продемонстровано, що сервіс «Пульс податкової» є надійним та ефективним інструментом вирішення проблеми у подібних ситуаціях. Сервіс був утворений саме для здійснення громад-ського контролю за діяльністю служби та боротьби з проявами корупції.

З роликом можна ознайомитися на офіційній сторінці ДПС України у соціальній мережі Fecebook та на веб-сайті Youtube http://www.youtube.com/watch?v=0gfm4HZIQJs@feature=youtu.be.

На 3,6% зріс випуск промислової продукції на Дніпропетровщині

Питому вагу у збільшенні показників промисловців відіграли зміни в податковій системі. Зокрема, позитивно зарекомендували себе: обмеження кількості перевірок суб’єктів господарювання, які не входять до зони ризику; введення сервісних центрів з обслуговування платників; запровадження електронної форми звітності та функціонування чіткої системи відшкодування ПДВ. Зокрема, тільки з початку року на рахунки платників податків повернуто 395,3 млн.грн., причому в автоматичному режимі відшкодовано 22%. Наведені дані, разом з передбаченим законодавством зниженням податкових ставок (зокрема, зменшення у 2013 році ставки податку на прибуток з 21% до 19%) дають підстави прогнозувати подальше нарощування темпів промислового виробництва Дніпропетровщини та збільшення конкурентноздатності вітчизняних виробників.

Можливо, Вам буде цікаво

By