Інформація про використання коштів

Новомосковська міжрайонна виконавча дирекція Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі – Новомосковська МрВД) інформує про використання коштів Фонду за 2013 рік за напрямками фінансування та вимогами, передбаченими Законом України від 18.01.2001 №2240-ІІІ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням».

Головним завданням обласного відділення Фонду було і залишається своєчасне та в повному обсязі фінансування підприємств, установ, організацій (страхувальників) на виплати допомог застрахованим у Фонді особам, яке необхідно проводити протягом 10-ти робочих днів від дати надання страхувальниками заяви – розрахунку до органу Фонду. Відповідний порядок фінансування, що затверджений постановою правління Фонду від 22.12.2010 р. № 26, виконується робочими органами відділення Фонду, фінансування на виплати допомог здійснюється у терміни, передбачені законодавством, за виключенням випадків, що не залежали від Фонду.

За 2013 рік надходження (доходи) Новомосковської МрВД склали 870,6 тис.грн. (126,4 % до плану), а витратна частина – 15,8 млн. грн., що по відношенню до запланованого рівня складає 98,1 %.

Найбільшу питому вагу у загальних витратах складають виплати на допомоги – 11,2 млн. грн. (або 70,6%), а серед них – виплати з тимчасової непрацездатності (7,7 млн. грн.), що складає 48,7 % до загальних витрат (15,8 млн. грн.) та 68,8% до виплат на допомоги.

На виплату допомоги з вагітності та пологів у 2013 році направлено 3,4 млн. грн. (на 0,1 млн. грн. більше, ніж за 2012 рік), що обумовлено зростанням за 2013 рік середньоденного розміру допомоги при зменшенні кількості наданих за кошти Фонду допомог у порівнянні з 2012 роком на 62 виплати.

На поховання застрахованих осіб виплачено 42 допомоги в сумі 92,4 тис.грн.

Обласним відділенням Фонду, через Новомосковську МрВД ДОВ ФСС, як пріоритетний напрямок діяльності, проведено відповідну організаційну роботу з оздоровлення влітку 2013 року 363 дитини шкільного віку (від 6-ти до 18-ти років) за кошти Фонду (311,5 тис.грн.), що на 39 дітей більше, ніж влітку 2012 року (324 дитини). Крім цього, в осінньо-зимовий період 2013 року за кошти Фонду (58,7 тис. грн.) було додатково оздоровлено в дитячому санаторно-оздоровчому центрі «Дружба» (м. Євпаторія, Автономна Республіка Крим) ще 11 дітей працівників області. Путівки в цю дитячу оздоровницю, згідно рішення правління Дніпропетровського обласного відділення Фонду, було придбано за їх повну вартість, з видачею застрахованим у Фонді особам за 10 відсотків їх вартості.

Крім вище перелічених соціальних послуг, у грудні 2013 року, традиційно, для дітей (у віці до 14 років) застрахованих осіб області за кошти Фонду було видано 7390 дитячих новорічних подарунків загальною вартістю 177,1 тис. грн.

Директор І.Мазур

Можливо, Вам буде цікаво

By