Робота слідчого відділення податкової міліції

Одним із напрямків роботи відділу податкової міліції Новомосковської ОДПІ є забезпечення максимального відшкодування збитків, завданих платниками податків, які, займаючись своєю господарською діяльністю, скоюють злочини у сфері оподаткування. За даний напрямок роботи безпосередньо відповідають працівники слідчого відділення, керуючись у своїй діяльності кримінально-процесуальним законодавством України.

Так, з початку 2009 року в провадженні слідчих ВПМ Новомосковської ОДПІ знаходяться три кримінальні справи, які були порушені відносно посадових осіб підприємств за фактом умисного ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів. Загальна сума збитків складає 3,9 млн. грн.. Під час досудового слідства проводяться активні заходи, спрямовані на відшкодування завданих збитків.

Крім цього, слідчими слідчого відділення розслідуються кримінальні справи у відношенні приватних підприємців, які під час здійснення своєї підприємницької діяльності незаконно придбали з метою подальшого збуту та реалізовували у своїх магазинах незаконно виготовлені горілчані вироби. За даний вид порушення Кримінальним кодексом України встановлено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів, з конфіскацією обладнання для його виготовлення.

Деякі платники податків не до кінця розуміють, що кожне порушення тягне за собою відповідальність, і не тільки адміністративну, а й кримінальну. Незаконно зароблені кошти не варті вашої свободи та щасливого життя вашої родини. Працюйте у рамках діючого законодавства України, пишаючись тим, що ви – законослухняні платники податків нашої держави!

Можливо, Вам буде цікаво

By