Табір Матросова залишиться у місті

На позачерговій сесії міської ради, що відбулась 26 листопада, знову було розглянуто питання про безоплатну приватизацію земельних ділянок, а також ряд інших питань із землеустрою. Рішення депутати приймали швидко і майже без обговорень.

Так, одноголосно підтримали народні обранці створення Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, передачу у комунальну власність двох світлофорів, оформлення прав власності на ряд приміщень та житлових будинків.

Полеміку у сесійній залі викликало лише кілька запитань. Одне з яких – передача у комунальну власність дитячого оздоровчого табору ім. Матросова.

Як пояснив секретар міської ради О. Головко, регіональним відділенням Фонду державного майна було прийнято рішення про продаж дитячого оздоровчого табору ім. Матросова. Правління ВАТ «Інтерпайп – НМТЗ» спільно з міською радою дійшло висновку, що такий продаж може позбавити новомосковських дітлахів права на відпочинок. Тому було вирішено якнайшвидше прийняти табір у комунальну власність територіальної громади міста. Підтримуючи таку ініціативу, депутати все ж зробили зауваження щодо процедури передачі табору. Адже, окрім юридично грамотного підходу до цього питання, потрібно ще й зуміти утримувати цей об’єкт. Втім, О. Головко запевнив, що проблем з табором у міста не буде, а от користь для містян неабияка. Тож депутати проголосували «за».

Дещо подискутували народні обранці і стосовно запиту двох підприємців, які працюють на території меблевої фабрики. Бізнесмени зажадали зміни цільового призначення виробництва з комерційного на промислове з метою зменшення податку. Присутні у залі підприємців підтримали, але все ж зазначили: міський бюджет теж потребує наповнення, тож до таких рішень треба підходити виважено.

Насамкінець засідання до присутніх звернувся міський голова з проханням до депутатів, керівників підприємств і організацій приділити особливу увагу оплаті їх працівниками комунальних послуг. Мер зазначив, що рівень проплат за тепло в жовтні склав максимум 30%, а це – тривожний дзвіночок. Адже для того, щоб вчасно отримувати ліміти на газ проплати повинні бути на рівні хоча б 90%.

Наступне сесійне засідання, де розглядатимуться найактуальніші питання з життя міста, слід очікувати вже наприкінці грудня.

Источник: А. Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By